Centrologic.pl Blog Modern Lifestyle

Capital Work Sp. z o.o.Zgłoś niedziałający link/spam/błędny wpis!

Capital Work Sp. z o.o.

Ocena: 3.5/10 (8 głosów)

Promuj tą stronę w okienku reklamowym!

Nasza agencja pracy tymczasowej aktywizuje osoby niepełnosprawne i umożliwia im rozpoczęcie kariery na wielu interesujących stanowiskach. Wspieramy nie tylko osoby niepełnosprawne, ale także pracodawców pragnących zoptymalizować koszty pracy, bez utraty jakości współpracy. Doradzamy ostatecznie w planowaniu kompleksowego rozwoju zawodowego osób niepełnosprawnych. Capital Work Sp. z o.o.

Szczegóły wpisu:

 • Tytuł:Capital Work Sp. z o.o.
 • Kliknięć: 43
 • URL: capitalwork.pl
 • Wyświetleń: 114
 • ID: 10177

Dodatkowe informacje:

 • Miasto: Warszawa
 • Ulica: Chocimska 12/1
 • Województwo: Mazowieckie
 • REGON: 146136835
 • NIP: 521-363-15-89
 • tel. stacjonarny: (22)-646-59-65

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Praca Bielsko »Stronę dodano: 30.11.2011

Praca Bielsko

W Bielsku-Białej mamy wiele ciekawych rzeczy do zwiedzania. Zaczynając od zamku Sułkowskich po przez Stary Rynek kończąc na pięknych Beskidach ale nawet najładniejsze budynki czy krajobrazy nie smakują tak dobrze gdy w portfelu brak gotówki. Jak to naprawić? Otóż pracując oczywiś... zobacz szczegóły wpisu »

Bielsko-Biała praca »Stronę dodano: 30.11.2011

Bielsko-Biała praca

Pracując możemy sobie pozwolić na wiele rzeczy. Podpisując umowę o pracę możemy wziąć kredyt na interesujące nas rzeczy. Aby znaleźć dobrą pracę oczywiście liczy się wykształcenie ale co ważniejsze liczy się także talent i wiedza w danym zagadnieniu. Aby dokształcić się wybranym ... zobacz szczegóły wpisu »

Praca.eu »Stronę dodano: 08.05.2012

Praca.eu

Internet daje ogromne możliwośsi, również na rynku pracy, umożlwiając tak znalezienie pracy, jak i pracownika. Skupienie w jednym miejscu osób szukających pracy zagranicą pozwala portalowi praca.eu na specjalizację w tej dziedzinie ułatwiając wyszukiwanie interesujących użytkowni... zobacz szczegóły wpisu »

Media Zabrze Joanna Pysz »Stronę dodano: 13.12.2014

Media Zabrze Joanna Pysz

Potrzebujesz pracownika? Zajrzyj tutaj, czyli na portal www.praca-zabrze.info. Wbrew pozorom miasto Zabrze to atrakcyjny rynek pracy, jednak trzeba wiedzieć gdzie szukać specjalistów z branży oraz dobrego pracodawcy. Nasz portal to także możliwość znalezienia pracy w miastach sąs... zobacz szczegóły wpisu »

Media Sosnowiec Elżbieta Matu »Stronę dodano: 13.12.2014

Media Sosnowiec Elżbieta Matusiak

Portal internetowy www.praca-sosnowiec.pl pomoże Ci znaleźć uczciwego pracownika i rzetelnego pracodawcę w mieście, jakim jest Sosnowiec. Oprócz setek ogłoszeń, które wiszą na portalu, tworzymy artykuły z poradami dla aplikujących pracowników, które ukażą im specyfikę konkretnego... zobacz szczegóły wpisu »

Media regionalne Joanna Matus »Stronę dodano: 16.12.2014

Media regionalne Joanna Matusiak Paweł Matusiak S.C.

Wszystkich pracodawców, którzy poszukują nowych pracowników, zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu gdzie można dodawać swoje ogłoszenia. U Nas znajdziesz solidnych pracowników z Mysłowic i najbliższych okolic. Dodanie ogłoszenia w dziale praca Mysłowice jest bardzo proste i z... zobacz szczegóły wpisu »

PaJo S.C. Paweł Pysz Joanna P »Stronę dodano: 23.12.2014

PaJo S.C. Paweł Pysz Joanna Pysz

Lokalny serwis ogłoszeniowy praca-bedzin.pl zaprasza osoby poszukujące zatrudnienia oraz pracodawców planujących zwiększenie obsady. Zasięgiem obejmujemy Będzin, Psary i okolice. Zachęcamy do przeglądania dostępnych ofert i aplikowania na proponowane stanowiska. Pracodawcom umożl... zobacz szczegóły wpisu »

MediaSiemianowice.pl S.C. Elż »Stronę dodano: 30.12.2014

MediaSiemianowice.pl S.C. Elżbieta Matusiak Maciej Matusiak

Pomagamy działalnościom gospodarczym w uruchomieniu ekonomicznych procesów rekrutacyjnych w Siemianowicach Śląskich. Prowadzimy popularny lokalny portal pracy, zbierając CV od pracowników, tworząc płatny panel ogłoszeń, a także formy rekrutacji abonamentowej. Możecie Państwo zało... zobacz szczegóły wpisu »

Pirum - Agencja Pracy Sp. z . »Stronę dodano: 28.10.2015

Pirum - Agencja Pracy Sp. z .o.o.

Jeżeli potrzebujesz specjalisty w jakimś zawodzie to powinieneś zapoznać się z ofertą naszej firmy. Nasza agencja pracy istnieje na rynku wiele lat i posiada spore doświadczenie. Zajmowaliśmy się rekrutacją zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym. Najważniejszą zasadą dla nas... zobacz szczegóły wpisu »

POLLYART Piotr Dec »Stronę dodano: 28.11.2016

POLLYART Piotr Dec

Jobsora to portal, na którym odnajdziecie Państwo szereg ogłoszeń dotyczących zatrudnienia. Zbieramy informacje od pracodawców z całego kraju, praktycznie z każdej branży. Posiadamy oferty pracy dla specjalistów marketingu, nowych technologii, inżynierów, pracowników fizycznych, ... zobacz szczegóły wpisu »