Centrologic.pl Blog Modern Lifestyle

Capital Work Sp. z o.o.Zgłoś niedziałający link/spam/błędny wpis!

Capital Work Sp. z o.o.

Ocena: 4.0/10 (9 głosów)

Promuj tą stronę w okienku reklamowym!

Nasza agencja pracy tymczasowej aktywizuje osoby niepełnosprawne i umożliwia im rozpoczęcie kariery na wielu interesujących stanowiskach. Wspieramy nie tylko osoby niepełnosprawne, ale także pracodawców pragnących zoptymalizować koszty pracy, bez utraty jakości współpracy. Doradzamy ostatecznie w planowaniu kompleksowego rozwoju zawodowego osób niepełnosprawnych. Capital Work Sp. z o.o.

Szczegóły wpisu:

 • Tytuł:Capital Work Sp. z o.o.
 • Kliknięć: 43
 • URL: capitalwork.pl
 • Wyświetleń: 122
 • ID: 10177

Dodatkowe informacje:

 • Miasto: Warszawa
 • Ulica: Chocimska 12/1
 • Województwo: Mazowieckie
 • REGON: 146136835
 • NIP: 521-363-15-89
 • tel. stacjonarny: (22)-646-59-65

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Bielsko-Biała praca »Stronę dodano: 30.11.2011

Bielsko-Biała praca

Pracując możemy sobie pozwolić na wiele rzeczy. Podpisując umowę o pracę możemy wziąć kredyt na interesujące nas rzeczy. Aby znaleźć dobrą pracę oczywiście liczy się wykształcenie ale co ważniejsze liczy się także talent i wiedza w danym zagadnieniu. Aby dokształcić się wybranym ... zobacz szczegóły wpisu »

Praca.eu »Stronę dodano: 08.05.2012

Praca.eu

Internet daje ogromne możliwośsi, również na rynku pracy, umożlwiając tak znalezienie pracy, jak i pracownika. Skupienie w jednym miejscu osób szukających pracy zagranicą pozwala portalowi praca.eu na specjalizację w tej dziedzinie ułatwiając wyszukiwanie interesujących użytkowni... zobacz szczegóły wpisu »

Media Regionu Katowice s.c. »Stronę dodano: 11.12.2014

Media Regionu Katowice s.c.

Na stronie Media Regionu Katowice s.c. Praca-katowice.info znajdziesz wymarzoną pracę w swoim zawodzie. Możesz także zatrudnić się dorywczo lub na umowę zlecenie. Dodasz tutaj ogłoszenie tanio, a będzie ono miało bardzo szeroki zasięg – nawet do 100 000 os. miesięcznie. Co więcej... zobacz szczegóły wpisu »

Media Chorzów s.c. »Stronę dodano: 13.12.2014

Media Chorzów s.c.

Szukacie pracy w śląskim Chorzowie? Tak się jakoś składa, że ta strona internetowa jest właśnie zaadresowana do osób, którym nie odpowiada aktualna praca bądź po prostu wcale nie mają zatrudnienia. W serwisie ogłoszenia są wrzucane całkiem często, praktycznie każdego dnia można z... zobacz szczegóły wpisu »

Media Sosnowiec Elżbieta Matu »Stronę dodano: 13.12.2014

Media Sosnowiec Elżbieta Matusiak

Portal internetowy www.praca-sosnowiec.pl pomoże Ci znaleźć uczciwego pracownika i rzetelnego pracodawcę w mieście, jakim jest Sosnowiec. Oprócz setek ogłoszeń, które wiszą na portalu, tworzymy artykuły z poradami dla aplikujących pracowników, które ukażą im specyfikę konkretnego... zobacz szczegóły wpisu »

Regionalne Portale Pracy S.C. »Stronę dodano: 20.12.2014

Regionalne Portale Pracy S.C. Alicja Pysz Kamil Pysz

Nasz portal umożliwia odnalezienie pracownika niskim kosztem na terenie Piekar Śląskich. Płatne ogłoszenie znajduje się na stronie głównej odwiedzanej miesięcznie przez tysiące osób z regionu. Opracowaliśmy prostą formę aplikowania o stanowisko. Mamy system monitorowania wiarygod... zobacz szczegóły wpisu »

PaJo S.C. Paweł Pysz Joanna P »Stronę dodano: 23.12.2014

PaJo S.C. Paweł Pysz Joanna Pysz

Lokalny serwis ogłoszeniowy praca-bedzin.pl zaprasza osoby poszukujące zatrudnienia oraz pracodawców planujących zwiększenie obsady. Zasięgiem obejmujemy Będzin, Psary i okolice. Zachęcamy do przeglądania dostępnych ofert i aplikowania na proponowane stanowiska. Pracodawcom umożl... zobacz szczegóły wpisu »

MediaSiemianowice.pl S.C. Elż »Stronę dodano: 30.12.2014

MediaSiemianowice.pl S.C. Elżbieta Matusiak Maciej Matusiak

Pomagamy działalnościom gospodarczym w uruchomieniu ekonomicznych procesów rekrutacyjnych w Siemianowicach Śląskich. Prowadzimy popularny lokalny portal pracy, zbierając CV od pracowników, tworząc płatny panel ogłoszeń, a także formy rekrutacji abonamentowej. Możecie Państwo zało... zobacz szczegóły wpisu »

Praca-swietochlowice.pl »Stronę dodano: 15.01.2015

Praca-swietochlowice.pl

Region w jakim znajdują się Świętochłowice jest bardzo obszerny i znajduje się na nim bardzo wiele firm, które zamieszczają ogłoszenia o pracy właśnie na naszym portalu. Na Praca-swietochlowice.pl pomagamy pracodawcom w znalezieniu idealnego pracownika, a pracownikom w znalezieni... zobacz szczegóły wpisu »

POLLYART Piotr Dec »Stronę dodano: 28.11.2016

POLLYART Piotr Dec

Jobsora to portal, na którym odnajdziecie Państwo szereg ogłoszeń dotyczących zatrudnienia. Zbieramy informacje od pracodawców z całego kraju, praktycznie z każdej branży. Posiadamy oferty pracy dla specjalistów marketingu, nowych technologii, inżynierów, pracowników fizycznych, ... zobacz szczegóły wpisu »