Centrologic.pl Blog Modern Lifestyle

Podkarpacka Kancelaria Rachunkowa Sp. z o. o.Zgłoś niedziałający link/spam/błędny wpis!

Podkarpacka Kancelaria Rachunkowa Sp. z o. o.

Ocena: 2.2/10 (37 głosów)

Promuj tą stronę w okienku reklamowym!

Podkarpacka Kancelaria Rachunkowa działa na polskim rynku od wielu lat ciesząc się w miarę upływu czasu coraz to większą popularnością i zaufaniem wśród rozmaitej grupy klientów. Ogromne zainteresowanie naszą działalnością wynika głównie z życzliwego oraz indywidualnego podejścia do klientów. Ponadto bazujemy wyłącznie na nowoczesnym oprogramowaniu, najnowszych metodach rozwiązań oraz doświadczeniu i wiedzy zatrudnionych w naszej instytucji pracowników. Podkarpacka Kancelaria Rachunkowa oferuje usługi księgowości i rachunkowości oraz szereg innych, świadczonych kompleksowo usług, które wiążą się z prowadzeniem księgowości zarówno niewielkich firm i działalności jak i dużych spółek czy korporacji. Dla naszych klientów zajmujemy się więc prowadzeniem ksiąg handlowych czy książek przychodów i rozchodów lub też kart podatkowych i ryczałtu ewidencjonowanego, który jest częstą formą rozliczania, wybieraną przez małych przedsiębiorców. Wiemy także, że każdy kto rozpoczyna prowadzenia własnej firmy już na samym początku tej działalności musi zgłębić wszystkie tajniki odnośnie spraw księgowych i finansowych, które wiążą się zarówno z zakładaniem jak i prowadzeniem tej firmy. Wiemy też, że przebicie się przez ten ogrom formalności oraz przeanalizowanie wszelkich innych obowiązków z tym związanych może być niemałym kłopotem. Dlatego też chętnie udzielamy wszelkich rad tym osobom, które zakładają dopiero swoją firmę. Zapraszamy do współpracy wszystkich, zainteresowanych najwyższej jakości obsługą księgową i rachunkową oraz profesjonalnym doradztwem odnośnie prowadzenia działalności gospodarczej. Podkarpacka Kancelaria Rachunkowa Sp. z o. o.

Szczegóły wpisu:

 • Tytuł:Podkarpacka Kancelaria Rachunkowa Sp. z o. o.
 • Kliknięć: 33
 • URL: www.pkr.rzeszow.pl
 • Wyświetleń: 473
 • ID: 6212

Dodatkowe informacje:

 • Miasto: Rzeszów
 • Ulica: Akacjowa 47
 • Województwo: Podkarpackie
 • REGON: 180700210
 • NIP: 813-365-40-12
 • tel. stacjonarny: (17)-863-28-08

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Biuro rachunkowe Wrocław »Stronę dodano: 25.11.2011

Biuro rachunkowe Wrocław

Biuro rachunkowe we Wrocławiu polepszy działanie Twojej spółki. Jeżeli jesteś niewielkim przedsiębiorcą i nie masz czasu na prowadzenie ksiąg rachunkowych, pokażemy jak to należy błyskawicznie i prędko wykonywać. Udzielamy wszelkiego typu konsultacji ustawowych. Dla większych spó... zobacz szczegóły wpisu »

JKDP »Stronę dodano: 20.01.2013

JKDP

Płynne oraz wydajne działanie każdego biznesu zależy od szeregu aspektów. Jednym z nich jest bez wątpienia odpowiednia obsługa strefy fiskalnej - dlatego sprawdzone doradztwo fiskalne na przykład w mieście Białystok to po prostu wymagany detal gwarantujący płynność Twojego biznes... zobacz szczegóły wpisu »

Audyt2Biznes Sp. z o.o. »Stronę dodano: 23.05.2013

Audyt2Biznes Sp. z o.o.

Samodzielne koordynowanie księgowości może sprawiać spore trudności, dlatego też niezmiernie rozsądnym wyjściem jest powierzenie tego rodzaju spraw profesjonalnej firmie. Niewątpliwie jedną z takowych jednostek jest biuro rachunkowe Audyt2Biznes Sp. z o.o. w Łodzi. Przez wzgląd n... zobacz szczegóły wpisu »

Biuro Rachunkowe EL-MA s.c. »Stronę dodano: 28.08.2013

Biuro Rachunkowe EL-MA s.c.

Chcielibyśmy przedstawić dziś zaprojektowaną dla nas webową wizytówkę. Patrząc na fachowego typu usługi rachunkowe, nasza firma, czyli EL-MA, jest prężna na rynku w Krakowie już od dawna. W gruncie rzeczy, nasze biuro księgowe oferuje kompletny zestaw usług, koniecznych dla obsłu... zobacz szczegóły wpisu »

Kognitariat Sp. z o.o. »Stronę dodano: 19.07.2015

Kognitariat Sp. z o.o.

Biuro rachunkowe Kongnitariat zajmuje się kompleksową obsługą księgową firm z różnych branż. Nasze doświadczenie na rynku sięga 1993 roku. W 2010 roku poszerzyliśmy dodatkowo ofertę o księgowość online, którą obsługujemy za pomocą funkcjonalnej platformy dla klientów biura. Ofert... zobacz szczegóły wpisu »

Maks Sp. z o.o. »Stronę dodano: 05.08.2015

Maks Sp. z o.o.

Oferujemy usługi rachunkowe dla przedsiębiorców prowadzących DG oraz spółek. Biuro Rachunkowe Maks działalność na rynku prowadzi od 2008 roku. Na zlecenie naszych klientów prowadzimy księgi rachunkowe, książkę przychodów i rozchodów, ewidencję ryczałtu, ewidencję VAT. Oferta obej... zobacz szczegóły wpisu »

AZAS Biegli Rewidenci Sp. z o »Stronę dodano: 01.05.2016

AZAS Biegli Rewidenci Sp. z o.o.

Jeżeli kogoś z Państwa interesują usługi księgowo-rachunkowe, a także doradztwo podatkowe, mówimy o mieście Olsztyn, zapraszamy bardzo serdecznie na stronę internetową AZAS.com.pl. Trzeba jednoznacznie przyznać, że to jak podchodzimy do księgowości, doradztwa podatkowego, ale rów... zobacz szczegóły wpisu »

BR Łukasz Czyżewski »Stronę dodano: 03.01.2018

BR Łukasz Czyżewski

Szukasz biura księgowego? Oczywista sprawa, że jeżeli prowadzimy działalność gospodarczą, czymś niezbędnym jest w naszym przypadku skorzystanie z usług biura księgowo-rachunkowego. Może warto skorzystać z usług wirtualnej księgowości? Przecież to oznacza brak problemów, spore osz... zobacz szczegóły wpisu »

Accteka Sp. z o.o. »Stronę dodano: 06.09.2018

Accteka Sp. z o.o.

Wspieramy Państwu usługami audytorskimi, a także księgowymi w Warszawie, czy w innych regionach kraju. Działamy w formacie elektronicznym, co pozwala na sprawne przesyłanie dokumentów. Nasze główne specjalizacje to pełna księgowość, a także księgowość uproszczona, doradztwo podat... zobacz szczegóły wpisu »

Biuro Rachunkowe Katarzyna Ba »Stronę dodano: 19.09.2019

Biuro Rachunkowe Katarzyna Bartosiak

Zapewniamy usługi księgowe w Warszawie na wysokim poziomie. Umożliwiamy Państwu nawiązanie kontaktu z faktycznymi ekspertami podatkowymi, co umożliwia uruchomienie możliwie najbardziej opłacalnego biznesu, czy udoskonalenie dotychczasowej działalności. Dzięki nam podejmiecie Pańs... zobacz szczegóły wpisu »