AGNUS Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia

Każde uzależnienie może być powodem poważnych kłopotów. Jeśli zauważyłeś, że nie potrafisz panować nad swoimi upodobaniami do hazardu, wina lub podobnych używek, nadszedł czas prosić o fachową pomoc. Ośrodek AGNUS ma bogate doświadczenia w leczeniu hazardu, choroby alkoholowej oraz innych uzależnień. Więcej wiadomości odnajdziesz pod frazą leczenia uzależnień. Od razu dowiesz się, jak szeroki zakres usług możemy Ci zaproponować.

 

Pamiętaj, terapia uzależnień to fraza, jaka w zasadniczym stopniu określa zakres naszych zainteresowań. Gdy masz pytanie, zadzwoń i zapisz się na wizytę.

Nałogi to problem, z którym trudno samodzielnie poradzić sobie. Leki, komputer, hazard mogą zniszczyć życie w rodzinie, zawodowe. Dlatego więc uzależnieni potrzebują pomocy psychiatrycznej, którą można wyszukać w specjalistycznych placówkach. Pod frazą leczenia uzależnień są oferty, m.in. niepublicznych ośrodków leczenia uzależnień takich jak AGNUS z Poznania. Dla osób uzależnionych oraz członków ich rodzin organizowane są spotkania indywidualne i zajęcia w grupach terapeutycznych. Leczenie odbywa się całodobowo, dziennie lub doraźnie – w zależności od stopnia uzależnienia. Czasami trzeba przeprowadzić odtrucie organizmu. Dotyczy to osób, które przewlekle spożywających substancje odurzające.

Uzależnienie od alkoholu
Uzależnienie od alkoholu

Trudnimy się świadczeniem szybkiej pomocy osobom walczącym z wieloma różnymi nałogami. Pomagamy również bliskim takich pacjentów – udzielamy pomocy bliskim alkoholików, hazardzistów lub osób zmagających się z innymi uzależnieniami. Dzięki wsparciu profesjonalnych psychiatrów pracujących w naszej przychodni łatwiej walczyć z chorobom i jej przyczynami. Gdy tylko interesują Was tematy uzależnień wszelkiego typu, wystarczy wejść na stronę naszej placówki, pod adres agnus-terapia.pl i przekonać się, co przygotowaliśmy. Informacji o terapii uzależnień warto poszukać także pod wyrażeniem terapeutów od uzależnień lub zwyczajnie zapisać się na rozmowę w naszym ośrodku.

Walczysz z uzależnieniem od Sieci czy też innym uzależnieniem i oczekujesz specjalistycznej pomocy? O ile tak jest, zapoznaj się z działaniami prywatnego ośrodka terapeutycznego AGNUS. To ośrodek gwarantujący wsparcie przy każdym typie uzależnienia zarówno z perspektywy psychologicznej, jak również medycznej. Zagwarantujemy kompletną psychiatryczną pomoc w obszarze nałogów i wiele więcej. Stawiając na naszą placówkę, możesz spodziewać się zadowalających wyników współpracy. Naszą stronę odnajdziesz, posługując się hasłem takiego typu, jak: „leczenie uzależnień i współuzależnień” – pomagamy skutecznie!

Uzależnienie od hazardu
Uzależnienie od hazardu

Prowadzona przez nas placówka zajmuje się najlepszej efektywności terapią nałogów na terenie Poznania, oferując pomoc wszystkim zainteresowanym, choćby odtruciem z alkoholu, a przede wszystkim wspierając na drodze ku trzeźwości niezależnie od odmiany uzależnienia. Proponujemy w podobny sposób leczenie dzienne, jak i na miejscu, oferując wsparcie psychologiczne i medyczne. Wystarczy, że w Google wpiszesz wyrażenie typu: „Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia”, żeby przejść do serwisu internetowego agnus-terapia.pl zawierającego wszelkie detale naszej działalności.

W niepublicznym centrum leczenia nałogów AGNUS – czyli w najbardziej renomowanym z centrów leczenia uzależnień na terenie Poznania, fachową pomoc znajdzie każdy mieszkaniec stolicy Wielkopolski, któremu uzależnienie nie pozwala normalnie funkcjonować. Zdrowie jest najważniejsze. Podczas zajęć terapeutycznych (osobistych bądź w trakcie sesji grupowych) osobami uzależnionymi opiekuje się specjalista terapeuta. Warto także zdawać sobie sprawę z faktu (o czym można dowiedzieć się na witrynie ośrodka), że specjalne zajęcia terapeutyczne są także czasem oferowane bliskim osobom współuzależnionym.

Jedna odpowiedź do “AGNUS Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *