Bezsenność – jak sobie z tym radzić?

Spanie jest nader znaczącym elementem naszego życia, czasem, gdy organizm odpoczywa. Tymczasem problemy ze snem dopadają bardzo dużo osób, niemających pojęcia, dokąd należy się udać. Niepubliczna placówka leczenia zakłóceń we śnie INZPiRO gwarantuje pomoc klientom bez względu na wiek. Niesiemy pomoc bowiem zarazem nastolatkom, a także dorosłym (łącznie z kobietami oczekującymi dziecka), by zbadać przesłanki problemów ze spaniem, a następnie skierować chorego na właściwe leczenie zaburzeń snu

Znane są bowiem różne rodzaje bezsenności: o czasie trwania do kilku dni, krótkotrwała – wywołane z reguły nerwami i bezsenność która trwa powyżej miesiąca, często związana z problemami psychicznymi.

bezsenność
Bezsenność

Niedawno urodziłam córeczkę, choć sama ciąża należała do łatwych, bo dopadła mnie bezsenność w ciąży. Szukając pomocy, przeglądnęła bardzo dużo serwisów w sieci, gdzie była opisywana terapia poznawczo-behawioralna, aż znalazłam to: Bezsennosc.pl. Znajdująca się tutaj niepubliczna poradnia zajmuje się wszelakimi przypadkami zaburzeń we śnie. Mogą się tutaj udać zarówno dorośli, jak również najmłodsi z zburzeniami snu. By poznać, jak dać sobie radę z tym faktem, udałam się na wizytę, by poznać skuteczne metody na bezsenność. Pomoc specjalistów okazała się bezcenna! Rekomenduję innym kobietom w ciąży! Więc chciałbyś wiedzieć, jak leczyć bezsenność? Poszukaj zatem pomocy u psychologa. Poradnia zaburzeń snu jest miejscem, do którego trzeba przyjść, aby otrzymać specjalistyczną pomoc. Na konsultacjach staramy się rozpoznać powód bezsenności, od jak dawna to trwa oraz dopasować właściwą formę terapii. Problemy ze snem mają nie tylko dorośli, ale również dzieci. Do INZPiRO trafiają osoby także z innymi problemami – proponujemy leczenie, m.in. z fobii społecznych, dajemy wsparcie osobom wypalonym w pracy. W głównej mierze robimy użytek ze znanej terapii opierającej się na naturalnej reakcji człowieka, pozwalającej na indywidualne leczenie problemu osoby zgłaszającej się. Na czym polega bezsenność krótkotrwała? Czy z wykorzystaniem psychoterapii CBT można dać odpowiedź na pyt., z jakiego powodu mamy problemy z zasypianiem? Zaglądnij do poradni leczącej problemy z zasypianiem INZPiRO i przekonaj się, iż nasi specjaliści wiedzą, w jaki sposób efektywnie mierzyć się z bezsennością. Odwiedź także poradnię wówczas, kiedy zmagasz się z przeróżnymi innymi kłopotami o charakterze psychologicznym – na przykład z nadużywaniem alkoholu, z lękami społecznymi lub z załamaniem nerwowym po śmierci bliskiej osoby.

Jedna odpowiedź do “Bezsenność – jak sobie z tym radzić?”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *