Druk 3D – Pibar 3D

Czy wiesz, ile możliwości daje drukowanie przestrzenne? Daje sposobność stworzyć modele 3D, które używane są przykładowo w branży: architektonicznej, przemysłowej oraz realizowane na zlecenie klientów indywidualnych. Nasz zakład może zaoferować projektowanie i druk 3d. Znajdziesz naszą propozycję ofertową pod hasłem: druk 3d. Otwierając witrynę pibar3d.pl, przekonasz się, z jakiego typu materiałów możesz otrzymać najlepsze wydruki w 3D. Są to m.in. Z-Ultrat czy Z-Glass. Oferowane przez nas wysokiej rozdzielczości druki trójwymiarowe są generowane w technologii FDM. Jej zalety to atrakcyjne ceny oraz trwałość.

Działamy w obszarze technologii przestrzennej, przy zastosowaniu najwyższej jakości maszyn. Drukowanie w 3d – innowacyjnej metodzie – wykorzystywane jest w różnego typu branżach: architektonicznej i wielu innych. Pozwala stworzyć fizyczny model lub jego część w krótkim czasie.

Druk 3D
Druk 3D

Wydruki wykonywane przez Pibar 3D – drukarnię 3D – są tworzone przy użyciu najwyższej jakości materiałów, cechujących się m.in. wytrzymałością. Nasze usługi wykonujemy na podstawie propozycji w 3D od klienta, jak również otrzymanych zdjęć. Druki 3d – od pomysłu, po końcowy prototyp! Skorzystaj z naszej propozycji – zapewniamy krótkie terminy!

Potrzebujesz przestrzenne obiekty w celach marketingowych czy zawodowych? Pomoże Ci w tym PIBAR 3D – zakład, który wykonuje szybki druk 3d w technologii FDM. Naszą propozycję szybko można odszukać, wpisując w Google słowa: drukowanie 3d na Śląsku. Prócz otrzymanych od zamawiającego szablonów, możemy opracować każdy 3d model, m.in. według szkiców. Do drukowania stosujemy takie materiały, jak choćby: Z-Ultrat, Z-HIPS. Ciekawisz się modelem w 3D? Przetestuj nasz zakład! Zamówiony towar wysyłamy pocztą, jednak mile widziany jest także odbiór w punkcie.

Pibar 3D Dawid Bartkiewicz, Arkadiusz Piątkiewicz S.C.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *