Fototapety do kuchni, salonu, łazienki czy sypialni.

Myślisz o nabyciu tapety ze zdjęciem do pokoju dziecka? Lub może chcesz nabyć jedną z tapet z fotografią do sypialni? Mając takowe życzenia, odwiedziłbym serwisy tematyczne i przepatrzyłbym wszelakie, oferowane przez nich produkty. cudowne tapety z fotografią i szklane panele. Może przypadnie do Twojego gustu fototapeta z ludźmi, może po prostu nastrojowa tapeta z uliczkami, a może jeszcze inna fototapeta – na przykład fototapeta z morzem (tapeta takowa wprowadzi do salonu klimat urlopu). Na wielu witrynach jest też samouczek, w jaki sposób dobierać fototapety.

Zerknąłem właśnie na witrynę Decorshop.eu i przekonałem się, że odpowiada mi fototapeta w barwie sepii oraz że pragnę także zakupić tapetę z fotografią ludzi. Na tej właśnie stronie są wszelakie kategorie, a bardzo nęcące są zwłaszcza: „zwierzęta” (sam zobacz, jak na przykład wygląda fototapeta z końmi) i „obiekty architektoniczne” (sprawdź fototapetę z Wieżą Eiffla). Fototapety wykonywane są z rozmaitych tworzyw, bez względu na to, czy ma to być niestandardowa tapeta okalająca okno czy też duża fototapeta, która powinna udekorować salon.

fototapety z drzewem
Fototapety z drzewem

W szerokim wachlarzu dostępnych w tym oto serwisie fototapet Decorshop zdołałem odszukać, chociażby fototapetę z krajobrazami oraz niezwykłą fototapetę czarno białą przedstawiającą słynny budynek (na witrynie jest po prostu mnóstwo grafik). Hitem w tej oto ofercie są także rozległa fototapeta w piramidy, kolorowa fototapeta z psami, tapeta przedstawiająca słynną metropolię po zmroku i fantastyczna fototapeta z Marilyn Monroe (bo przecież któż nie pragnąłby udekorować salonu podobizną owej gwiazdy filmowej?) Zresztą, na fototapecie można także umieścić swoje własne zdjęcie.

Czy potrafisz sobie wyobrazić, iż na tapetę ze zdjęciem do pomieszczenia kuchennego znakomicie nadawałaby się fototapeta rafa koralowa? Ja w tym znalazłem nie tylko tapety ze zdjęciem do pomieszczenia kuchennego, ale też wielobarwne fototapety do łazienki oraz tapety z fotografią do pokoju gościnnego (w tym miejscu można wybrać między innymi świetną fototapetę trójwymiarową). Poza tym przypadły mi także do gustu oryginalna fototapeta miasta nocą i panele ze szkła ze zdjęciami słynnych budowli.

Jak uważasz, jak prezentowałaby się w Twoim salonie fototapeta z dżunglą? Lub w jaki sposób w pokoiku dla maluchów wyglądałaby barwna fototapeta w ptaki? Na Twoim miejscu wszedłbym do serwisu DecorShopi zapoznałbym się z wieloma kat. fotografii, które można posiadać na fototapecie. Zdecyduj się na tapetę ze zdjęciem kaskady, tapetę ze wzorem abstrakcyjnym lub fototapetę w pieski. Koszt którejkolwiek tapety z fotografią, czy ma to być odważna fototapeta w pokoju sypialnym, czy fototapeta do salonu, zweryfikujesz podczas jej przygotowywania.

fototapety z roślinami
Fototapety z roślinami

Tydzień wstecz przeprowadzałem remont pokoiku mojej córki i zamiast malowania ścian kupiłem kolorową fototapetę dla dziewczynek. Wybrałem usługi przedsiębiorstwa Decorshop, przez co mogłem również stworzyć oryginalną tapetę sypialnianą – z fotki ślubnej. Już teraz starszej córce podoba się fototapeta z kotkami i przy następnym malowaniu, jedynie tak zamierzam ocieplić jej pokój. Wyposażenie wnętrz jak i usługi omawianej firmy okazały się niezwykle zróżnicowane – od takich zakładek, jak fototapeta morze, poprzez fototapety z motywem gór, po tapety miejskie, chociażby tj. jaskrawa fototapeta taksówki. Do wyboru skłaniają również atrakcyjne ceny i możliwość samodzielnego aranżowania motywu oraz wyboru wymiarów danego produktu. Poszukiwałem też jakiegoś nietypowego wzoru do sypialni. Najpierw myślałem nad wybraniem jakiejś fototapety z abstrakcją lub czegoś niekonkretnego typu fototapeta z plażą. Później trafiłem na motywy miejskie, które strasznie mi się podobały, szczególnie fototapety z Paryżem bądź jeszcze bardziej porywające fototapety Manhattanu. Finalnie zdecydowałem się na coś bardziej niepozornego. Moje oczy przykuła skromna fototapeta uliczki w Grecji, jaka nie była nazbyt wyraźna, dzięki czemu od razu tworzyła nastrój delikatności i wyciszenia. Końcowy efekt był niesamowity! Szczerze rekomenduję fototapety tej firmy – propozycja jest naprawdę nadzwyczaj różnorodna.

Na stronie odszukałem zakładki z fototapetami, typu: fototapety TAXI z Manhattanu, zdjęcia Nowego Jorku, tropikalne widoczki, fototapety morza i mnóstwo innych, ale moją ciekawość wywołała oferta na indywidualne projektowaną tapetę. Na wstępie w oko wpadła mi fototapeta uliczki w Barcelonie, ale później pomyślałem o modyfikacji zdjęcia z wyjazdu rodziców do Katalonii. Rodzice byli zdziwieni, ale i zachwyceni, a że format był niewielki, fototapeta z spojrzeniem na słoneczną plażę trafiła do łazienki.