Jak odchudzać się z głową

W życiu prawie każdego z nas przychodzi ten moment, kiedy patrzymy w lustro i stwierdzamy „Kurczę, trochę mi się przybrało”. Niektórzy z nas są z tego zadowoleni, ale zdecydowana większość osób (zwłaszcza pań) będzie zrozpaczona. Zawsze przecież jest okazja, na której chciałoby się wyglądać perfekcyjnie – ślub koleżanki, chrzciny siostrzenicy, romantyczna randka… Poważne myślenie zaczyna się dopiero wtedy, kiedy się okazuje, że sukienka „specjalnie-na-tę-okazję” zwyczajnie przestała pasować.

Niektóre kobiety sięgają po radykalne metody. W wielu miejscach można poczytać o najdziwniejszych dietach świata. Przykładem może być dieta grejpfrutowa, czyli trzy razy dziennie jemy po dwa grejpfruty. I nic więcej. Słyszy się także o diecie paleo, o diecie Jezusa, o diecie gerberkowej. O wielu z nich słychać, że stosowane są przez hollywoodzkie gwiazdy i gwiazdeczki, a na wielu forach internetowych i fanpejdżach wychwala się zalety takich diet.

Prawda jest taka, że każdy dietetyk z marszu powie, że większość diet jest w najlepszym wypadku nieskuteczna, w najgorszym – szkodliwa. Dietę należy przecież dostosować do wieku, budowy ciała, trybu życia i wielu innych czynników. Jeśli więcej pragniesz odchudzać się z głową i nie chcesz doświadczyć efektu jo-jo, trafiłaś na dobrą stronę. Znajdziesz tutaj nie tylko mnóstwo porad i podpowiedzi, w jaki sposób mądrze schudnąć, ale także wiele adresów do stron i kontaktów do profesjonalnych dietetyków.

Odpowiednia dieta
Odpowiednia dieta

Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi zamieszczonymi tu linkami. Jesteśmy pewni, że wesprzemy Cię w zgubieniu tych kilku zbędnych kilogramy albo w dotarciu do osoby, która pomoże Ci to zrobić rozważnie. Nie panikuj, nie denerwuj się – wszystko jest pod kontrolą, Twoja waga również!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *