Kornel Wachowiak – Imprezy integracyjne

Agencja eventowa Kornel Wachowiak z Poznania to wszechstronne wsparcie w organizacji wszelkiego rodzaju imprez firmowych. Przygotowujemy i organizujemy ciekawe eventy firmowe i imprezy organizacyjne według oryginalnych scenariuszy. Charakter organizowanych imprez dostosowujemy do celów strategicznych i planów marketingowych firmy. Firma posiada ponad 20 letnie doświadczenie w branży eventowej. Nasza firm to coś więcej, to agencja artystyczna, która dysponuje własnym kabaretem.

Życie kulturalne i rozrywkowe w dużej mierze zależy od organizatorów imprez. Firma Kornela Wachowiaka pod wieloma względami przewyższa inne agencje artystyczne w Poznaniu. Zajmuje się kompleksową organizacją niezapomnianych eventów: koncertów estradowych, występów kabaretowych, festynów, spotkań integracyjnych, bankietów, gal itd. Dzięki przeszło 20-letniemu doświadczeniu w tego typu działalności, agencja zapewnia wysoki poziom imprez oraz satysfakcję publiczności.

Dla osób poszukujących agencji artystycznych, które zajmują się organizacją imprez w Poznaniu, firma Kornela Wachowiaka przygotowała bogatą ofertę eventów. Dzięki kontaktom ze znakomitymi zespołami muzycznymi, kabaretowymi i konferansjerami, imprezy nabierają niepowtarzalnego blasku. Kreatywność i elastyczność w połączeniu z 20-letnim doświadczeniem w branży estradowej przyczynia się do uzyskania wysokiego poziomu usług. Na koncie obsługa klientów z całego kraju.

Imprezy integracyjne
Imprezy integracyjne

Agencja IMPREZY INTEGRACYJNE Kornel Wachowiak w Poznaniu organizuje zabawy zespołowe, a ponadto wyprawy samochodami terenowymi oraz spływy pontonowe. Specjalizuje się też w planowaniu i przeprowadzaniu zawodów narciarskich i samochodowych. Do zapewnienia odpowiedniej jakości usług oferuje własny sprzęt. Imprezy firmowe w miejscowości Poznań jak i w innych miastach Polski są koordynowane przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów. Spotkania mogą mieć także charakter organizowanych w Poznaniu eventów.

Firma Kornela Wachowiaka jest wyróżniającą się marką wśród agencji artystycznych w Poznaniu. W jej ofercie znajdziemy festyny, bankiety, kabaretony, wesela i gale oparte na bogatym programie artystycznym oraz propozycje dla klientów indywidualnych – wieczory panieńskie i kawalerskie. Właściciel jest zarazem uczestnikiem i laureatem festiwali kabaretowych oraz twórcą działającego w Poznaniu kabaretu „Korek”. Agencja zajmuje się organizacją imprez nie tylko na terenie Poznania.

Imprezy integracyjne w Poznaniu
Imprezy integracyjne w Poznaniu

Agencja Kornela Wachowiaka z Poznania proponuje różnego rodzaju imprezy firmowe, jak również organizuje imprezy rodzinne z pomocą własnych wodzirejów. Można zamówić przygotowanie wesela bądź też wieczoru panieńskiego. Wachowiak Imprezy Integracyjne w Poznaniu to niepospolita okazja dla pracodawców. Integracja pracowników jest zasadniczym krokiem do sukcesu, a ta agencja artystyczna umie ciekawie ją przeprowadzić.

Dzięki Agencji Artystycznej Kornela Wachowiaka z Poznania oferowana jest organizacja imprez firmowych na terenie tej miejscowości i gdzie indziej. Wachowiak Imprezy Integracyjne Poznań to zabawy linowe i wiele innego typu propozycji. Wybór usług przewiduje również organizację imprez takich jak studniówki i uroczystości urodzinowe. Firmowe spotkania biznesowe na długo zapadają w pamięć. To dzięki wytwornemu przygotowaniu i niebanalnym pomysłom.

Wachowiak Imprezy Integracyjne to organizacja imprez firmowych i organizacja imprez z pokazami muzyków. Dzięki temu doświadczonemu zespołowi, imprezy firmowe w Poznaniu mogą przyjmować postać rozmaitych zawodów oraz rejsów żeglarskich. Agencja nie tylko oferuje rewelacyjnych trenerów, ale i dysponuje rozmaitego rodzaju sprzętem. Agencja Kornela Wachowiaka może zorganizować rewelacyjną oprawę muzyczną na potrzeby bali i jubileuszy.

Imprezy integracyjne Kornel Wachowiak
Imprezy integracyjne Kornel Wachowiak

Kompleksowa, kompetentna organizacja imprez dla firm –z całej Polski. W ramach atrakcji oferowane m.in. konkurencje: narciarskie, samochodowe, spływy kajakowe, zabawy linowe. Dzięki długoletniemu doświadczeniu aranżacyjnemu, możemy zapewnić każdemu uczestnikowi bezpieczeństwo i najwyższy poziom obsługi. Stale współpracujemy m.in. z ratownikami TOPR i GOPR. Agencja Wachowiak Imprezy Integracyjne.
Wachowiak Imprezy Integracyjne – oferta dla przedsiębiorstw z Poznania i nie tylko –zaplanowane z największą dbałością o detale. Rzetelna ekipa gwarantuje niezwykłe doznania w czasie wielu rozrywek grupowych – strzeleckich, narciarskich, samochodowych, pontonowych, linowych. Na prośbę klienta organizowane są instruktaże: pierwszej pomocy, narciarskie, lawinowe. Uczestnicy mają do dyspozycji specjalistyczny sprzęt.
Oferujemy usługi w branży od ponad 20 lat. Naszą specjalnością jest kompleksowa organizacja imprez integracyjnych w Poznaniu. Biorący udział w naszych przedsięwzięciach mają do wyboru pełną gamę niezapomnianych atrakcji, m.in. zabawy linowe, zawody narciarskie, biegi terenowe, eskapady w Alpy oraz instruktaże pierwszej pomocy. Bezpieczeństwo użytkowników gwarantują certyfikowani ratownicy i trenerzy. Firma Wachowiak Imprezy integracyjne, nr 501 309 204.