Laminaty FR4 – Advantex

Spółka ADVANTEX SC to sprzedawca wysokiej klasy laminatów do obwodów drukowanych. W stałej ofercie laminat fr4 o różnej grubości pokrycia miedzią. Firma współpracuje z renomowanymi producentami, którzy oferują wysoką jakość w przystępnej cenie.

Firma ADVANTEX s.c. jest wiodącym na rynku dystrybutorem wysokiej klasy laminatów ISOLA AG. Oferowany przez ADVANTEX laminat fr4 impregnowany żywicą epoksydową stanowi niezawodny element konstrukcyjny podzespołów komputerowych.

Laminaty
Laminaty

Asortyment spółki ADVANTEX SC obejmuje szeroką ofertę laminatów do produkcji obwodów drukowanych. Firma posiada olbrzymie doświadczenie w branży elektronki, na rynku działa od 1995 roku. Specjalnością firmy jest dostarczany wielu polskim firmom, wysokiej klasy laminat fr4. Laminat FR4 jest dostępny w szerokiej gamie grubości pokrycia miedzią. Laminat fr4 szczególnie polecany jest do stosowania w technologii bezołowiowej. Ponadto w ofercie filmy do fotoploterów.

Wszelkiego rodzaju laminaty do profesjonalnego wytwarzania obwodów drukowanych klienci znajdą w ofercie spółki ADVANTEX SC. Spółka to uznany partner firm z sektora elektroniki użytkowej. W asortymencie ADVANTEX SC laminaty renomowanych firm, których jakość jest powszechnie ceniona na całym świecie. W ofercie laminat fr4 o róznej grubości pokrycia miedzią, optymalny do wykorzystania przy technice bezołowiowej. Uzupełnieniem oferty są filmy do fotoploterów na światło czerwone i niebieskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *