Magazyny do wynajęcia w Poznaniu

Wiesz, że możesz błyskawicznie rozwiązać kłopot z rzeczami, na które nie ma miejsca już w mieszkaniu? Wrzuć w Google hasło: Magazyny do wynajęcia w Poznaniu, a zostaniesz przekierowany do miejsca, w którym znajduje się wiele magazynów do wynajęcia na terenie Wielkopolski. Dysponujemy różną wielkością magazynów, zatem można zrobić użytek zarazem z niewielkiego pomieszczenia magazynowego z Wielkopolski lub o większej powierzchni. Oferta trzymania różnych rzeczy dedykowana jest osobom prywatnym oraz zakładom, które prócz tego mogą wynajmować biura, mieszczące się w przestronnym biurowcu. Sam widzisz, że przechowywanie rzeczy jest takie proste!

Stworzyliśmy to miejsce dla wszystkich, którzy nie mają gdzie trzymać swoich przedmiotów. To również propozycja dla tych, którzy prowadzą działalność gospodarcza (m.in. e-sklep), do której potrzebne jest biuro i pomieszczenie magazynowe. Biznes Park jest zapleczem magazynów o różnej wielkości (od 3 do 30 m2), w którym znajduje się również biurowiec, a tam – nowocześnie urządzone biura, które są na wynajem. Natomiast na asfaltowych placach w Poznaniu, które znajdują się wokół magazynów, można składować różne materiały. Osoby korzystające z self-storage na terenie Poznania mają całodobowy dostęp za pośrednictwem indywidualnej karty. Cały teren jest chroniony.

Przechowalnia
Przechowalnia

Self-storage to pomysł z Ameryki, jaki jest coraz bardziej popularny naszym kraju. Przykładem tego typu działania jest STORICO – zakład, który oferuje self-storage. Znajdują się one na obszarze kompleksu magazynowego i są monitorowane w dzień i w nocy. Skorzystać z nich mogą wszyscy, którzy mają problem z przechowywaniem rzeczy w Wielkopolsce. Zamiast zagracać garaż i inne powierzchnie mają do dyspozycji magazyn. W zakresie bezpiecznego magazynowania na terenie Poznania można przetrzymywać różnorodne rzeczy. To propozycja dla osób prywatnych oraz przedsiębiorstw, które mogą dodatkowo najmować biura w Poznaniu w tym samym miejscu.

Poszukujesz lokum, w którym będziesz mógł bezpiecznie składować przedmioty niemieszczące się w domu? Zakład STORICO przedstawia dla Ciebie propozycję – całodobowo monitorowane samoobsługowe magazyny, w których będziesz mógł trzymać różnego typu przedmioty. Przychylając się do zapotrzebowania wynajmującego, proponujemy zróżnicowaną powierzchnię magazynu w Poznaniu – od 3 do 30 m2. Ofertę tę kierujemy również do firm. Im proponujemy eleganckie biuro z magazynem. Każda osoba magazynującą ma dostęp do pomieszczeń magazynowych bez ograniczeń czasowych – dostaje bowiem indywidualną kartę wstępu na teren obiektu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *