Najlepsze amerykańskie instytucje akceptują C1 Advanced

W opublikowanym niedawno raporcie Open Doors® 2017 na temat międzynarodowej wymiany edukacyjnej, wydanym przez Institute of International Education, wymieniono wiodące amerykańskie instytucje przyjmujące studentów z zagranicy – i wielu z nich rozpoznaje C1 Advanced jako kryterium językowe.

Wśród instytucji akceptujących C1 Advanced znajdują się między innymi Uniwersytet w Nowym Jorku, który obecnie znajduje się na liście Open Doors® 2017 jako instytucja amerykańska przyjmująca najwięcej studentów zza granicy (ponad 17 000). Wśród najpopularniejszych są również Uniwersytet Północno-Wschodni (Boston), Uniwersytet Michigan (Ann Arbor), SUNY (Buffalo) i Brigham Young University (Utah), które akceptują C1 Advanced. Wiele bardzo popularnych kolegiów społecznych, oferujących dyplomy ukończenia studiów wyższych, akceptuje również egzaminy Cambridge C1 Advanced: Diablo Valley College, Santa Monica College i De Anza College, a wszystko to w Kalifornii.

Uznanie w USA dla C1 Advanced znacznie wzrosło w ostatnich latach, a setki uniwersytetów i szkół wyższych akceptują te kwalifikacje jako część swoich międzynarodowych kryteriów przyjęć.

Osoby, które pomyślnie ukończyły kurs C1 Advanced, posiadają znajomość języka angielskiego wymaganą do odbycia kursu akademickiego na poziomie uniwersyteckim. Kwalifikacje dają studentom możliwość wypowiadania się z dużą płynnością, pozwalając im na uczestnictwo z dozą pewności i zaufania w szkoleniach lub seminariach.

Dzięki comiesięcznym terminom testów dostępnym w centrach egzaminacyjnych na całym świecie, C1 Advanced stał się jednym z najbardziej znanych i wysoko cenionych, zaawansowanych kwalifikacji językowych dla międzynarodowych studiów, a także jest szeroko akceptowany przez uniwersytety i uczelnie na innych popularnych rynkach docelowych dla studentów zagranicznych. również przez pracodawców. Przygotowanie się do C1 Advanced pomaga uczniom rozwijać umiejętności pozwalające na jak najlepsze wykorzystanie możliwości nauki, pracy i życia w krajach anglojęzycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *