Place zabaw

Misją serwisu www e-placezabaw.pl stało się stworzenie bazy wiedzy z zakresu „bezpieczne place zabaw” dla administratorów wspólnot mieszkaniowych, szkół i przedszkoli. Portal zawiera spis branżowy firm oferujących nawierzchnie na place zabaw.

E-PLACEZABAW.PL propaguje informacje o placach zabaw i nawierzchniach na place zabaw. Podawane są dane kontaktowe do firm sprzedających place zabaw, można znaleźć porady dotyczące bezpieczeństwa, pozyskać informacje o organizowanych konferencjach.

Place zabaw
Place zabaw

E-PLACEZABAW.PL to serwis, który propaguje, kompletuje i dostarcza informacji na temat placów zabaw. Posiada bazę firm przygotowujących nawierzchnie na place zabaw. Pośredniczy w relacjach z dostawcami i montażystami, przedstawia aktualne standardy i wzornictwo. Zajmuje się programem „Radosna szkoła” realizowanym w latach 2009-2014, który przewiduje dotacje na budowę szkolnych placów zabaw. Z funduszy objętych projektem skorzystało przez pierwsze dwa lata ponad 7 tysięcy placówek.

E-PLACEZABAW.PL udostępnia różne wytyczne na temat małej architektury, której projektowanie wymaga rozsądku, ale i szczególnej wyobraźni. Serwis doradza jak zorganizować place zabaw, które jednocześnie będą cieszyć najmłodszych i spełniać wymogi bezpieczeństwa. Poza doradztwem dysponuje adresami konkretnych dostawców i gdy trzeba, pośredniczy w kontaktach z nimi. Przedmiotem zainteresowania serwisu są też firmy montujące nawierzchnie na place zabaw, tworzona jest baza informacji na ten temat.

Projektowanie placów zabaw Serwis e-placezabaw.pl to kompendium wiedzy z zakresu urządzania placów zabaw. Kompleksowa baza firm zawiera wizytówki partnerów trudniących się produkcją oraz montażem wysokiej jakości urządzeń rekreacyjnych oraz zapewniających nawierzchnie na place zabaw. Portal współpracuje z Ministerstwem Oświaty i UOKiK, a także z regionalnymi władzami samorządowymi. Stanowi platformę partnerstwa mającego na celu budowę nowych placów zabaw oraz modernizację już istniejących tego typu udogodnień.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *