Porady marketingowe

Moc, jaka drzemie w reklamie, możesz poznać tylko dzięki za pomocą tej strony. W telewizji nie odczujesz tego, co odczuwaliśmy my podczas tworzenia tego zbioru przeróżnych, niezwykłych linków. Ten niesłychany zestaw stron i adresów pozwoli Ci poznać prawdziwe znaczenie reklamy i marketingu. Od głupiutkich reklam z paniami, które noszą proszek w torebce, poprzez śpiewne reklamy słodyczy i napojów niegazowanych, a skończywszy na kontrowersyjnych, dających do myślenia akcjach marketingowych na całym świecie.

Reklama to nie tylko telewizja, to także radio, billboard, viral, ale przede wszystkim Internet. Dzięki Internetowi jesteśmy w stanie wszystkie powyższe źródła zmieścić w jednym miejscu. Interesuje Cię historia reklamy? Reklamy dotyczące tylko konkretnych produktów? A może prowadzisz firmę i zależy Ci na jej rozreklamowaniu? Czy to z pasji, czy z potrzeby, ta strona została stworzona specjalnie dla Ciebie.

Poszukaj i popatrz uważnie – naprawdę masz tu wszystko, od prostych linków po zaawansowane porady marketingowe. Nie będziesz w stanie się oderwać!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *