TIRSPED – centrum logistyczno – spedycyjne

Firma Tirsped oferuje kompleksową obsługę klientów z całego świata w zakresie logistyki, dystrybucji i spedycji międzynarodowej. Obsługujemy firmy w zakresie spedycji morskiej, lotniczej, samochodowej i kolejowej. Firma Tirsped posiada olbrzymie doświadczenie. Tirsped dysponuje własnymi magazynami, co sprawia, że firmy mogą zoptymalizować koszty dystrybucji, spedycji i konfekcjonowania. Firma zapewnia także wszechstronne wsparcie w zakresie obsługi celnej.

Centrum Logistyczno – Spedycyjne Tirsped to ponad 20 – letnie doświadczenie na rynku spedycyjnym poświadczone różnego rodzaju certyfikatami przyznawanymi przez międzynarodowe organizacje w tym zakresie. Naszą specjalnością jest kompleksowa obsługa logistyczno – spedycyjna firma z całego świata. Obsługujemy firmy w zakresie spedycji drogą lądową, morską, powietrzną i kolejową. W ramach naszych usług klienci mogą liczyć na pomoc w magazynowaniu i konfekcjonowaniu towarów. Nasz zespół to wysokiej klasy specjaliści z ogromnym doświadczeniem w spedycji międzynarodowej. Nasi pracownicy w celu sprostania coraz wyższym wymaganiom naszych klientów, stale podnoszą swoje kwalifikacje. W ostatnim czasie 25 z naszych spedytorów uzyskało Dyplom FIATA. Podczas długoletniej obsługi naszych klientów, firma wypracowała wysokie standardy obsługi klientów.

Logistyka TIRSPED
Logistyka TIRSPED

W dzisiejszych czasach w branży jaką jest spedycja krajowa jak i międzynarodowa, funkcjonuje duża ilość firm. Sprawą kluczową jest zatem, aby decydując się na wybór tej, a nie innej firmy logistycznej mieć pewność dobrze wykonanego wyboru. Korzystając z usług Centrum Logistyczno – Spedycyjnego Tirsped Sp. z o.o., taką pewność ma się zagwarantowaną. Ta działająca już od ponad dwudziestu lat firma, obsługuje Klientów na rynku Polskim jak i międzynarodowym. Przez ten czas wykształciła sobie wysoką renomę, a ilość jej zadowolonych Klientów stale rośnie. Swoją główną siedzibę Tirsped posiada w Warszawie. Tam też zlokalizowane są między innymi nowoczesne magazyny oraz agencja celna. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, oddziały firmy mieszczą się również w innych, istotnych ze względów dystrybucyjnych miejscowościach kraju. Odprawa celna możliwa jest na lotnisku Okęcie oraz w porcie Gdynia. Natomiast na południu Polski, w Katowicach, oferowane są usługi logistyki magazynowej.

Centrum Logistyczno – Spedycyjne Tirsped Sp. z o.o. z Warszawy to doświadczony i profesjonalny partner dla każdej nowoczesnej firmy z Polski jak i z zagranicy. Spedycja międzynarodowa oraz krajowa, to dziedziny w jakich specjaliści pracujący w Tirsped są prawdziwymi fachowcami. Bez względu na to czy dystrybucja ma odbyć się drogą lądową, morską czy też za pośrednictwem samolotu, w każdej sytuacji świadczenia warszawskiej firmy są kompleksowe oraz bardzo wysokiej jakości. Udokumentowane jest to odpowiednimi certyfikatami oraz międzynarodowymi normami, które Tirsped posiada i przestrzega. Warszawskie centrum logistyki i dystrybucji wspiera swoich Kontrahentów również jako agencja celna. Kompleksowa odprawa celna wykonywana jest w nowoczesnych magazynach składu celnego. Na życzenie Klienta specjaliści z firmy Tirsped świadczą także usługi w ramach doradztwa celnego, jak również przeprowadzają wszelkie formalności związane z czynnościami celnymi.

TIRSPED świadczym profesjonalne, rzetelne usługi z zakresu spedycji międzynarodowej. Obsługuje transport morski, lądowy i powietrzny na każdym jego etapie – od udostępniania magazynów i czynności przygotowujących towar do dystrybucji (konfekcjonowanie, przepakowywanie, etykietowanie i konsolidację), przez odprawę celną i przygotowanie niezbędnych formalności, aż po dostarczenie towaru do adresata („door – door”). Pracownicy Tirsped zapewniają także doradztwo celne i handlowe.

Logistyka TIRSPED
Logistyka TIRSPED

Centrum Logistyczno-Spedycyjne Tirsped obsługuje klientów w Polsce i na świecie w zakresie międzynarodowej spedycji morskiej, lotniczej, samochodowej i kolejowej. Aby usprawnić logistycznie transport i dystrybucję towaru, Tirsped udostępnia magazyny (m.in. w Warszawie) wraz z obsługą magazynową. Współpracuje także z agencjami celnymi i zajmuje się formalną stroną spedycji. Gwarantowane terminowe świadczenie usług po konkurencyjnych cenach, zgodnie z obowiązującymi normami.

Specjalizacją firmy TIRSPED jest kompleksowe organizowanie spedycji międzynarodowej. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Dzięki sieci agentów na całym świecie oraz współpracy z niejedną agencją celną, możliwe jest załatwienie niezbędnych formalności i odbycie odpraw celnych w niedługim czasie. Aby usprawnić dystrybucję towarów, można się dowiedzieć, jakie działania doradzają nasi specjaliści ds. logistyki. Profesjonalni doradcy pomagają także wybrać optymalne rozwiązania handlowe i ubezpieczeniowe. Rzetelne, kompleksowe i globalne działania zgodne z istniejącymi normami stanowią niepodważalną politykę firmy. Zapraszamy do współpracy klientów zainteresowanych międzynarodowym transportem morskim, lotniczym, samochodowym i kolejowym.