Varia – dystrybutor sprzętu medycznego

Dystrybutor urządzeń medycznych – Varia – posiada w swej ofercie sprzęt do diagnostyki ludzi i zwierząt, między innymi aparaty USG, urządzenia RTG i EKG. Udostępnia przy tym serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Asortyment firmy to także koagulatory, holtery ciśnienia, pulsoksymetry i defibrylatory. Oprócz aparatów USG zapewniany jest szeroki wybór żelów do tych urządzeń. Wypełnienie zdawkowego formularza pozwala otrzymać informacje o cenach i tym samym zaplanować zakupy.

Varia to dystrybutor sprzętu medycznego. Zapewnia różnego typu aparaty diagnostyczne – EKG, RTG, USG – i jest producentem papierów do tych urządzeń. Nabyć można wysokiej jakości defibrylatory, między innymi defibrylatory AEG. Ofertę uzupełniają rozmaite specjalistyczne akcesoria, jak na przykład pasy piersiowe, elektrody i czepki. Elektrody jednorazowe bierne marki SKINTACT dostępne są w modelach dla różnych grup wiekowych. Firma gwarantuje kable do takich przedmiotów.

Varia to uznana marka wśród dystrybutorów urządzeń medycznych. Działa w branży już dwadzieścia lat. Importuje aparaty USG, EKG, RTG renomowanych, światowych producentów. Można zamówić tu nie tylko sprzęt EKG, lecz także papier EKG do tej aparatury. Papier do EKG jest niezbędnym dodatkiem bez którego diagnostyka nie byłaby wykonalna. Podobnie z aparatami USG. Uzupełnia je paleta żeli. Specjalistyczne żele do USG umożliwiają wydajną pracę urządzeń. W skład asortymentu wchodzą czujniki tlenowe oraz do pulsoksymetrii – osobne dla noworodków, inne dla dzieci i dorosłych. Za pośrednictwem strony firmy i przedstawionych tam linków, można sprawdzić ich kompatybilność. Varia zaopatruje nie tylko gabinety lekarskie, również weterynaryjne. Zarówno dla lekarzy jak i weterynarzy przygotowana została oferta leasingu, ułatwiająca im dokonanie zakupów, bazująca na uproszczonych procedurach. Dzięki niej, nawet gdy dysponuje się niewielką kwotą, jest możliwość otrzymania aparatów USG i innych.

Sprzęt medyczny Varia
Sprzęt medyczny Varia

Defibrylatory bądź aparaty USG to urządzenia medyczne jakie oferuje firma VARIA. Także akcesoria medyczne, jak papier do EKG czy też żel do USG, można odnaleźć w prezentowanych produktach. A wszystko to wysokiej jakości i w pełni profesjonalne.

Poznańskie przedsiębiorstwo Innowacyjno-Handlowe VARIA to profesjonalny dystrybutor aparatury medycznej oraz różnego typu branżowych akcesoriów. Firma posiada własną hurtownie oraz halę produkcyjną. Oferowane sprzęty to między innymi defibrylatory – także AED, aparaty do USG czy też aparaty do elektrochirurgii. Natomiast pośród sprzedawanych akcesoriów znajdują się na przykład papiery rejestracyjne do aparatów EKG, żele do USG, jak również elektrody jednorazowe do badań wysiłkowych.

Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Handlowe VARIA z Poznania jest dystrybutorem wysokiej jakości sprzętu medycznego dla lekarzy oraz weterynarii. Na oferowany asortyment składają się przede wszystkim najnowszej generacji urządzenia medyczne. Lekarze bądź różnego typu placówki medyczne mogą zaopatrzyć się tam w aparaty USG, KTG i EKG, automatyczne i półautomatyczne defibrylatory, aparaty do elektrochirurgii lub też holtery. Oferta firmy VARIA to również profesjonalne akcesoria jednorazowe oraz wielorazowe, niezbędne podczas używania aparatury medycznej. Należą do nich między innymi artykuły takie jak papier rejestracyjny do EKG, KTG i EEG, żel do EKG oraz USG, czy też elektrody do nadzoru kardiologicznego bądź badań wysiłkowych. Każdy z oferowanych produktów ma stosowne certyfikaty i licencje oraz posiada minimum 24 miesięczną gwarancję. W przypadku wątpliwości co wyboru odpowiedniego defibrylatora, aparatu USG czy papieru do EKG, pomocą służą specjaliści pracujący w firmie VARIA.

Sprzęt medyczny Varia
Sprzęt medyczny Varia

Profesjonalne aparaty medyczne są niezbędne w każdej placówce medycznej i w każdym gabinecie lekarskim. Korzystając z oferty firmy VARIA z Poznania, ma się gwarancję, że zakupiony tam sprzęt będzie wysokiej jakości oraz będzie posiadał wszelkie niezbędne certyfikaty. Poznańskie przedsiębiorstwo już od ponad 20 lat zaopatruje rynek medyczny w urządzenia takie jak aparaty do USG i EKG, aparaty elektrochirurgiczne czy też defibrylatory. Także akcesoria typu żel do USG, papier rejestracyjny do aparatów EKG i KTG, bądź też czujniki temperatury i tlenu, można odnaleźć w ofercie VARII. Wszystkie urządzenia oraz artykuły dystrybuowane przez poznańską firmę wykonane są w oparciu o nowoczesne technologie, wykorzystujące najnowsze możliwości. Na przykład między oferowanymi defibrylatorami odnaleźć można wyjątkowy defibrylator AED. To szczególne urządzenie, dzięki zastosowaniu specjalnych rozwiązań, jak instrukcje głosowe i tekstowe, może być obsługiwane nawet przez nieprzeszkolone osoby.