Wzrost rozpoznawalności Cambridge Assessment English

Od września 2017 r. ponad 250 organizacji formalnie uznało egzaminy i testy z języka angielskiego w Cambridge Assessment. Egzaminy mają na celu pomóc ludziom w nauce języka angielskiego i udowodnić im swoje umiejętności w świecie.

Do najważniejszych atrakcji należą wietnamski Departament Edukacji i Szkoleń w Ha Tinh, Departament Edukacji i Szkolenia Dong Thap oraz Departament Edukacji w Hanoi. Ministerstwo Edukacji w Paragwaju rekomenduje również wybór egzaminów z języka angielskiego Cambridge, w tym kwalifikacji nauczycielskich CELTA i Delta.

Do wykazu dołączają następujące organizacje korporacyjne: Haribo w Hiszpanii; HSBC Operations, Services and Technology – Chiny; Voestalpine VAE Railway Systems – Tajlandia; oraz Coca-Cola European Partners – Iberia. Organizacje te wykorzystują egzaminy do rekrutacji personelu, jak również włączają kwalifikacje angielskiego Cambridge do swoich programów szkoleniowych i rozwojowych.

Stale rośnie również liczba szkół biznesu, które uznają kwalifikacje angielskiego Cambridge. Genewa Szkoła Biznesu przyjmuje teraz B2 First, C1 Advanced, C2 Proficiency, B1 Business Preliminary, B2 Business Vantage i C1 Business Higher zarówno na studia licencjackie, jak i podyplomowe.

Inne szkoły biznesu przyjmujące egzaminy z języka angielskiego Cambridge Assessment obejmują ESC Montpellier i Tuluza School of Management – TSM we Francji; ISG Business & Economics School – Portugalia; University of Business in Wroc? aw, Polska; University of Eastern Finland – Business School; oraz VIA School of Business, Technology & Creative Industries. Prestiżowa Ecole Polytechnique (EP) we Francji również niedawno stała się naszą 8.000. organizacją, która uznała C1 Advanced za osobę z dyplomem ukończenia studiów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *