Zdrowy styl życia

Cześć internauto! Jeśli jesteś pasjonatem zdrowego stylu życia albo chciałbyś dowiedzieć się więcej o rehabilitacji i powiązanych tematach, to lepiej nie mogłeś trafić. Nasz serwis powstał po to, by agregować odnośniki z najlepszych polskich stron o zdrowiu i rehabilitacji. Naszym celem jest skupić tutaj wszystkie najlepsze strony na te tematy i regularnie dodawać tu nowe wartościowe strony, czyniąc z naszego zbioru najlepsze polskie archiwum dotyczące tematów zdrowotnych.

Pytasz po co, jeśli istnieje Google? Odpowiedź jest prosta – wyszukiwarki nie są aktualizowane przez ludzi (strony, które się w nich wyświetlają są dodawane przez wyspecjalizowane roboty), przez co istnieje duże ryzyko, że znajdziesz tam mało wartościowe witryny. Takiego problemu nie ma tutaj, gdyż zdecydowaliśmy się na manualne zarządzanie naszym serwisem – tylko nasi doświadczeni moderatorzy mogą tu dodawać strony, dzięki czemu pojawiają się tu tylko te najlepsze, starannie wybrane spośród dziesiątek stron niskiej jakości. Działamy jako swego rodzaju pośrednik ułatwiając autorom wartościowych stron dotrzeć do wartościowych czytelników takich jak Ty. Największym atutem naszego portalu jest więc oszczędność czasu.

Chcemy szerzyć zdrowy styl życia i pomagać ludziom wrócić do formy po wypadku, stąd skupiamy się na tematyce zdrowia i rehabilitacji. Prezentujemy tutaj najlepsze portale i blogi o zdrowiu i rehabilitacji, firmy, które mogą Ci pomóc rozwiązać Twoje problemy zdrowotne (placówki medyczne, lekarzy, rehabilitantów), fora dyskusyjne i inne strony społecznościowe, gdzie będziesz mógł poznać takich ludzi jak Ty.

Zbieranie informacji i ich prezentacja to nasza pasja, gwarantujemy więc najwyższą jakość usług oferowanych przez nasz serwis.

Jeśli masz jakiekolwiek uwagi dotyczące działania naszej strony (w tym sugestie jak ją ulepszyć) nie wahaj się skontaktować z nami. Działamy po to, by Ci służyć. Jeśli masz jakiekolwiek wskazówki jak możemy realizować tę misję lepiej, zapraszamy Cię do skontaktowania się z nami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *