Zwiedzanie Warszawy z przewodnikiem

Chcesz zobaczyć Stare Miasto lub Krakowskie Przedmieście z przewodnikiem po stolicy? A więc od razu odwiedź witrynę klimatwarszawy.pl – witrynę przewodnika – entuzjasty, z którym obojętnie która wycieczka po Warszawie to duże przeżycie (bez względu na to, czy chodzi o spacer po dawnym getcie warszawskim, czy np. o spacer po jednej z historycznych części stolicy).

Tematyczne wycieczki po Warszawie z przewodnikiem proponowane są też obcokrajowcom, a na podanej wyżej witrynie są fotografie z różnych wycieczek.

Planujesz zwiedzanie stolicy? Zaglądnij pod adres klimatwarszawy.pl i osobiście zobacz, na jaką spacer można się przejść z jednym z doświadczonych warszawskich przewodników o nazwisku Łukasz Godlewski. Zobacz, czy bardziej spodoba Ci się wycieczka po Warszawie nocą, czy na przykład wycieczka szlakiem architektury z czasów komunizmu. Spacery po stolicy trwają standardowo blisko 3 godziny, ale jest również możliwość załapania się na wycieczkę indywidualną, o całkowicie innym zakresie godzinowych. Wycieczki po Warszawie z przewodnikiem są znakomitym sposobem na zaznajomienie się z jej dziejami!

Warszawa - Łazienki
Warszawa – Łazienki

Hasło – tajemnicza Warszawa z przewodnikiem, to główne hasło jednego z miejskich przewodników po stolicy – Łukasz Godlewski. Przewodnik ów chce turystom zaproponować oprowadzanie po Warszawie w języku angielskim, a dodatkowo proponuje on także zwiedzanie najróżniejszych dzielnic stolicy (m.in. Pragi). Przewodnik bierze też zaciekawione osoby na wypady rowerowe oraz na spacerki po stolicy nocą, a sporo informacji w tym wypadku można znaleźć pod adresem Klimatwarszawy.pl, czyli na osobistej stronie przewodnika.

Pragniecie Państwo dokładnie zwiedzić stolicę? To nic skomplikowanego, bowiem ten oto, doświadczony przewodnik po Warszawie, o nazwisku Ł. Godlewski, proponuje Wam wieloaspektowe oraz pasjonujące zwiedzanie Warszawy. Wśród proponowanych wycieczek po stolicy (zobaczcie na witrynie klimatwarszawy.pl) znajduje się chociażby poznawanie Pragi i Krakowskiego Przedmieścia, a dodatkowo również wycieczka „Warszawa Nocą” (dzienne wycieczki można zrobić na dwóch kółkach). Wycieczka po Warszawie z przewodnikiem zezwala w pełni nacieszyć się jej czarem!

Jedna odpowiedź do “Zwiedzanie Warszawy z przewodnikiem”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *