Centrologic.pl Blog Modern Lifestyle

Harasimowicz Architektura KrajobrazuZgłoś niedziałający link/spam/błędny wpis!

Harasimowicz Architektura Krajobrazu

Ocena: 2.5/10 (45 głosów)

Promuj tą stronę w okienku reklamowym!

Od bardzo wielu lat nasza firma zajmuje wykonywaniem usług związanych z projektowaniem ogrodów. Zakres naszych usług obejmuje takie usługi jak: altany, drenaże terenu, wycinkę drzew i krzewów, pielęgnację drzewostanów oraz wiele innych usług. Dodatkowo jesteśmy w stanie zająć się całoroczną opieką nad ogrodami. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta naszej firmy zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Harasimowicz Architektura Krajobrazu.

Szczegóły wpisu:

Dodatkowe informacje:

  • Miasto: Łysomice
  • Ulica: Leśna 11
  • Województwo: Kujawsko-pomorskie
  • REGON: 050398699
  • NIP: 545-162-22-55
  • tel. komórkowy: 608-862-217

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Iglaczek »Stronę dodano: 28.08.2013

Iglaczek

Prowadzenie ogrodów jest specjalną gałęzią budownictwa, która wymaga bardzo dużej wiedzy na temat tego, jakie kwiaty można zastosować na danym podłożu i w jaki sposób to wszystko połączyć aby ogród był wieczną ozdoba naszego domu a nie tylko sezonową atrakcją.Dobrze wiemy jak zak... zobacz szczegóły wpisu »

EXPERT Zbigniew Chęciński »Stronę dodano: 04.09.2013

EXPERT Zbigniew Chęciński

Przedsiębiorstwo expert kieruje swoją działalność osobą którym zależy na tym aby przez cały rok radować się wyglądem łonem przyrody także zimą. Dzięki naszym przedsięwzięciom możemy stworzyć przydomową oranżerie super dopasowaną do Twojego domu lub sklepu. Posiadane projekty dost... zobacz szczegóły wpisu »

Pod Kasztanem Jan Matkowski »Stronę dodano: 07.09.2014

Pod Kasztanem Jan Matkowski

Zaaranżowanie przestrzeni zielonej to wyzwanie, które wymaga udziału ekspertów. Polecamy zatem doświadczoną spółkę Pod Kasztanem Centrum Ogrodnicze, która oferuje projekty ogrodów w Poznaniu. Poza projektowaniem przestrzeni zielonych przedsiębiorstwo gwarantuje również fachowe ws... zobacz szczegóły wpisu »

Pracownia Architektury Krajob »Stronę dodano: 19.01.2015

Pracownia Architektury Krajobrazu Wertykalni.pl

Jesteśmy pracownią architektury i krajobrazu oferującą tworzenie ogrodów opartych o innowacyjną technologię wertykalną. W ofercie posiadamy gotowe produkty z linii Floway. Są to kompozycje roślinne na ścianach zewnętrznych idealne na taras, balkon czy do ogrodu oraz ściany wewnęt... zobacz szczegóły wpisu »

Zieleń Biernat Robert »Stronę dodano: 14.06.2015

Zieleń Biernat Robert

Firma Zieleń Biernat Robert, której siedziba jest zlokalizowana w Krakowie, proponuje swoim klientom bardzo szeroki wachlarz usług zagospodarowania zieleni. Istnieje możliwość zaprojektowania ogrodu dostosowanego do wymagań zleceniodawcy oraz jego późniejsze założenie. Ponadto, f... zobacz szczegóły wpisu »

Ogrody Lucius Łukasz Rutecki »Stronę dodano: 27.06.2015

Ogrody Lucius Łukasz Rutecki

Zauroczyłaś się w przepięknych projektach ogrodów na tarasach w Warszawie, które zauważasz prawie codziennie w swoim mieście? Polecana firma Ogrody Lucius oferuje nowoczesne projektowanie i zakładanie ogrodów, aby i Twój ogród był powodem zazdrości innych. Dodatkowo oferujemy rew... zobacz szczegóły wpisu »

Ogrody Aurinia Daniel Kuchars »Stronę dodano: 27.06.2015

Ogrody Aurinia Daniel Kucharski

Chcesz codziennie zachwycać się kolorowym ogródkiem? Te plany mogą się spełnić, gdy będziesz korzystał z możliwości profesjonalistów. W prasie wyszukać można dużo ofert, o treści: „projektowanie ogrodu w Warszawie”, lecz dobrze jest przyjść od razu na stronę ogrodyaurinia.pl oraz... zobacz szczegóły wpisu »

PracaBIS Marta Stryjak »Stronę dodano: 01.12.2015

PracaBIS Marta Stryjak

Firma PracaBIS Marta Stryjak Efektownyogrod.pl oferuje wszystkim zainteresowanym profesjonalne usługi w zakresie zakładania i urządzania ogrodów. Firma posiada wieloletnie doświadczenie oraz dysponuje kadrą wykwalifikowanych pracowników. Oprócz tego firma zajmuje się też zakładan... zobacz szczegóły wpisu »

Green Solutions »Stronę dodano: 16.05.2016

Green Solutions

Firm świadczących usługi ogrodnicze jest naprawdę wiele. Ludzie, którzy tworzą naszą firmę są tego absolutnie świadomi. Dlaczego, więc warto wybrać akurat nas? Zacznijmy może od tego, że nasza oferta skierowana jest do mieszkańców województwa Wielkopolskiego, a w szczególności Po... zobacz szczegóły wpisu »

Proogrod.pl »Stronę dodano: 06.04.2019

Proogrod.pl

Myśląc o czynności takiej jak nawadnianie, przychodzi nam na myśl żmudne podlewanie terenów zielonych w czasie największych upałów. Okazuje się, że te i inne czynności w ogrodzie może za nas wykonać firma Proogród. Ogrody w Białymstoku są naprawdę piękne, ale ich utrzymanie wymag... zobacz szczegóły wpisu »