Centrologic.pl Blog Modern Lifestyle

Podkategoria: Ogrzewanie

MSVENT Sp. z o.o. »Stronę dodano: 11.11.2013

MSVENT Sp. z o.o.

MSVENT Sp. z o.o. to firma zajmująca się instalacją wentylacji energooszczędnych. Nasza działalność jest bardzo szeroka, ponieważ nasza praca zaczyna się od projektowania instalacji, ich wdrażania oraz serwis i naprawa. Głównymi specjalizacjami, którymi się zajmujemy są: montowan... zobacz szczegóły wpisu »

P.P.U. MARK-BUD sp. z o.o. »Stronę dodano: 13.09.2014

P.P.U. MARK-BUD sp. z o.o.

Organizacja OgrzanyDom - P.P.U. MARK-BUD sp. z o.o. oferuje Państwu profesjonalną obsługę w zakresie tworzenia, wyceny jak również wykonawstwa kotłowni, kompletnych instalacji co i wodnokanalizacyjnych. Realizujemy instalacje Pomp Ciepła, montaże paneli słonecznych, przyłącza wod... zobacz szczegóły wpisu »

Jaga Polska sp. z o.o. »Stronę dodano: 25.11.2013

Jaga Polska sp. z o.o.

Kaloryfery są niekiedy wyłącznym źródłem ciepła w naszych domach, które dają domownikom ciepło, bez czego nie umielibyśmy wytrzymać zimą. Kaloryfer usytuowany w mieszkaniu musi być ergonomiczny, prosty w użyciu i subtelnie umiejscowiony, by nie było widać jaką czynność spełnia. D... zobacz szczegóły wpisu »

My Energy »Stronę dodano: 04.12.2014

My Energy

MyEnergy to przedsiębiorstwo oferujące niezwykle innowacyjne rozwiązania wobec technologii oraz możliwości ich przeznaczenia. Firma ta dostarcza wysokospecjalistyczne systemy do dostarczania i zarządzania energią w domach i firmach. Są to przede wszystkim elektrownie wiatrowe ora... zobacz szczegóły wpisu »

HKS Lazar »Stronę dodano: 22.10.2012

HKS Lazar

Firma HKS Lazar od wielu już lat zajmuje się wyrobem urządzeń grzewczych takich jak kotły na pellet, węgiel, miał czy ekogroszek, wkłady kominkowe czyli popularne kominki jak i wszelkich innych elementów wyposażenia, materiałów eksploatacyjnych i różnego typu podzespołów, potrzeb... zobacz szczegóły wpisu »

Rydex »Stronę dodano: 29.06.2012

Rydex

Marzysz o tradycyjnym kominku w Twoim salonie, który stworzy nastrojową atmosferę, wprost idealną do pasjonujących rozmów z przyjaciółmi? Skorzystaj z oferty firmy Rydex, która już od 15 lat sprzedaje i montuje wyroby kominowe na terenie całego Śląska. Dla swoich klientów firma p... zobacz szczegóły wpisu »

Czystegrzanie.pl Krzysztof Ku »Stronę dodano: 20.06.2015

Czystegrzanie.pl Krzysztof Kufel

Firma CzysteGrzanie.pl działa w branży energooszczędnych systemów grzewczych. Zajmujemy się montażem pomp ciepła, kolektorów słonecznych, paneli fotowoltanicznych. Montujemy również kotły węglowe i gazowe. Nasza oferta obejmuje projektowanie systemów grzewczych wykorzystujących e... zobacz szczegóły wpisu »

Arte ABC »Stronę dodano: 30.07.2013

Arte ABC

Jeżeli rozmyślasz czy kominek Nordpeis albo kominki Arysto, to pomocne rozwiązania w zdobyciu pięknej aranżacji pomieszczenia, sprawdź stronę w Internecie – abckominka.pl. Przedstawiane za jej pomocą są atuty, jakimi charakteryzują się dobrej klasy kominki i wkłady kominkowe. Ta ... zobacz szczegóły wpisu »

PURTECH Poland sp z o.o. »Stronę dodano: 22.10.2014

PURTECH Poland sp z o.o.

PURTECH Poland sp z o.o. to firma która zajmuje się wykonywaniem systemu ociepleń budynków za pomocą pianki poliuretanowej. Ocieplenie poddasza pianką to bardzo dobry sposób na oszczędność w ogrzewaniu oraz cieplejszy dom na zimę. Pianka poliuretanowa to bardzo dobry, nowoczesny ... zobacz szczegóły wpisu »

Strefa Energii »Stronę dodano: 05.10.2016

Strefa Energii

Zajmujemy się instalacjami korzystającymi ze źródeł energii odnawialnej – pompami ciepła i kolektorami słonecznymi. W ofercie mamy różne rozwiązania, które można dopasować do konkretnych potrzeb. Doradzimy, pomożemy w uzyskaniu dofinansowania, zapewnimy fachowy montaż instalacji ... zobacz szczegóły wpisu »

SOL-TECH Biokominki »Stronę dodano: 06.12.2016

SOL-TECH Biokominki

W sklepie internetowym Sol-Tech Biokominki znajdziecie Państwo biokominki, które wspaniale pasują do każdego wnętrza, cechują się trwałością, efektownym wyglądem, a także łatwością w użytkowaniu. Na dodatek nasze biokominki są nowoczesne, a więc nie wydzielają dymu, ani zapachu. ... zobacz szczegóły wpisu »

Ogrzewanie nowa strona:

Adres: