Centrologic.pl Blog Modern Lifestyle

B3D S.C.Zgłoś niedziałający link/spam/błędny wpis!

B3D S.C.

Ocena: 2.8/10 (4 głosów)

Promuj tą stronę w okienku reklamowym!

B3D to nowoczesna firma, która działa w branży inżynierii odnawialnej. Oferuje skany 3D, a także szeroki wachlarz usług skanowania, druku i modelowania 3D. Jest to jedna z nielicznych firm w Polsce, która świadczy usługi związane z przemysłowym skanowaniem i drukowaniem 3D. Dysponuje urządzeniami odznaczającymi się najwyższą jakością. Doświadczenie, jakie udało się zebrać B3B przez kilka lat działalności sprawia, że może świadczyć usługi na najwyższym poziomie. B3B to zdecydowanie firma przyszłości. B3D S.C. B3D S.C.

Szczegóły wpisu:

 • Tytuł:B3D S.C.
 • Kliknięć: 4
 • URL: b3d.com.pl
 • Wyświetleń: 65
 • ID: 10655

Dodatkowe informacje:

 • Miasto: Poznań
 • Ulica: Pokrzywno 3A
 • Województwo: Wielkopolskie
 • REGON: 362578537
 • NIP: 766-199-39-41
 • tel. komórkowy: 883-924-100

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Outlet - Be Original »Stronę dodano: 27.01.2012

Outlet - Be Original

Należycie wybrana odzież odgrywa ogromną rolę w tym, jak osoba ją nosząca jest odbierana. Pomimo że nie szata zdobi człowieka, bardzo dobrze jest gdy szata ta jest właściwie uszyta. Kontrahentki BE ORIGINAL – hurtowni odzieży damskiej mają gwarancję, że zaprezentowana tam kolekcj... zobacz szczegóły wpisu »

Mobino sp. z o.o. »Stronę dodano: 16.02.2012

Mobino sp. z o.o.

Segway to oryginalny pojazd, który może stanowić znakomity sposób na urozmaicenie różnorakiego rodzaju eventów, jak również może spełniać rolę skutecznej reklamy mobilnej. Segwey jest mało znanym w Polsce pojazdem, jego potencjał – szczególnie reklamowy, jest jeszcze nie do końca... zobacz szczegóły wpisu »

PrintNet.pl - D&D Sp. z o »Stronę dodano: 18.08.2012

PrintNet.pl - D&D Sp. z o.o.

Spółka D&D Sp. z o.o., jest dostarczycielem usług w dziedzinie komunikacji graficznej, specjalizującym się wykonywaniem takich artykułów jak: etykiety, pocztówki, ulotki, bloczki, obrazy, plakaty, książki i sporo więcej. Całą oferowaną ofertę znajdziecie na stronie PrintNet.p... zobacz szczegóły wpisu »

3D FLY S.C. Aleksandra Fricze »Stronę dodano: 27.01.2015

3D FLY S.C. Aleksandra Fricze, Karolina Furyk-Grabowska

Jesteśmy doświadczonym wykonawcą wydruków 3d. Jeżeli masz jakiś pomysł i chcesz go zrealizować to korzystając z naszych umiejętności na pewno Ci się to uda. Wykonywaliśmy wiele projektów dla medycyny, architektury, sztuki czy też wiele różnych prototypów. Dysponujemy zaawansowany... zobacz szczegóły wpisu »

DRUKMAT »Stronę dodano: 06.07.2015

DRUKMAT

Firma DRUKMAT oferuje rozwiązania związane z kartami plastikowymi. Podstawą naszej oferty są tanie wydruki na kartach. Dostarczamy również drukarki do kart, taśmy kolorowe i monochromatyczne, karty białe lub częściowo zadrukowane. W ofercie posiadamy drukarki różnego typu, karty ... zobacz szczegóły wpisu »

Kamstar Krzysztof Fertała »Stronę dodano: 12.10.2015

Kamstar Krzysztof Fertała

Serdecznie zapraszamy do naszej firmy Kamstar na zakupy. Zajmujemy się sprzedażą manufaktury. Naszymi najlepszymi produktami są płytki z cegły oraz terakoty. Można je położyć na podłodze lub przykleić na ścianie. Prezentują się zjawiskowo! Wykonane z bardzo wysokiej jakości mater... zobacz szczegóły wpisu »

Polana »Stronę dodano: 29.10.2015

Polana

Dysponujemy zaawansowanym parkiem maszynowym, który pozwala nam wykonać wysokiej jakości nadruk na szkle oraz grafikę. Wydruki przez nas realizowane stoją na najwyższym poziomie i nie tylko nie są szkodliwe dla zdrowia, ale także są odporne na działanie czynników zewnętrznych. Si... zobacz szczegóły wpisu »

AM Best Jerzy Orłowski »Stronę dodano: 10.06.2016

AM Best Jerzy Orłowski

AM Best jest to studio reklamy i fotografii cyfrowej funkcjonujące nieprzerwanie od ponad 60 lat. Działamy jako pracownia chemigrafii, oferując między innymi takie wyroby jak: szyldy imienne, tabliczki opisowe, tabliczki wykonane w miedzi, znaczki do mebli, szyldy, tabliczki pers... zobacz szczegóły wpisu »

Fix&Print S.C. »Stronę dodano: 26.08.2016

Fix&Print S.C.

Awarie sprzętu biurowego paraliżują pracę całego biura, dlatego właśnie po pierwsze warto zainwestować w dobry sprzęt biurowy, który będzie dobrze służył przez długi czas, a po drugie warto nawiązać współpracę z taką firmą jak Fix and Print, która zapewni profesjonalne usługi kon... zobacz szczegóły wpisu »

Sodexo Poland »Stronę dodano: 26.03.2017

Sodexo Poland

Jeśli chcesz w sposób skuteczny zwiększyć dochody z prowadzonej przez Ciebie działalności gospodarczej, to śmiało można powiedzieć, że lepiej trafić wręcz nie mogłeś! Wszystko dlatego, że Sodexo zajmuje się wspieraniem działalności gospodarczej już od niemalże dwudziestu lat! Od ... zobacz szczegóły wpisu »