Centrologic.pl Blog Modern Lifestyle

Fix&Print S.C.Zgłoś niedziałający link/spam/błędny wpis!

Fix&Print S.C.

Ocena: 2.0/10 (26 głosów)

Promuj tą stronę w okienku reklamowym!

Awarie sprzętu biurowego paraliżują pracę całego biura, dlatego właśnie po pierwsze warto zainwestować w dobry sprzęt biurowy, który będzie dobrze służył przez długi czas, a po drugie warto nawiązać współpracę z taką firmą jak Fix and Print, która zapewni profesjonalne usługi konserwacji i serwisu urządzeń biurowych, a także na bieżąco dostarczy niezbędne materiały eksploatacyjne. Fix&Print S.C.

Szczegóły wpisu:

 • Tytuł:Fix&Print S.C.
 • Kliknięć: 8
 • URL: fixandprint.pl
 • Wyświetleń: 303
 • ID: 10234

Dodatkowe informacje:

 • Miasto: Warszawa
 • Ulica: Kolejowa 15/17
 • Województwo: Mazowieckie
 • REGON: 361117231
 • NIP: 527-273-72-14
 • tel. stacjonarny: (53)-226-29-41

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Mobino sp. z o.o. »Stronę dodano: 16.02.2012

Mobino sp. z o.o.

Segway to oryginalny pojazd, który może stanowić znakomity sposób na urozmaicenie różnorakiego rodzaju eventów, jak również może spełniać rolę skutecznej reklamy mobilnej. Segwey jest mało znanym w Polsce pojazdem, jego potencjał – szczególnie reklamowy, jest jeszcze nie do końca... zobacz szczegóły wpisu »

PrintNet.pl - D&D Sp. z o »Stronę dodano: 18.08.2012

PrintNet.pl - D&D Sp. z o.o.

Spółka D&D Sp. z o.o., jest dostarczycielem usług w dziedzinie komunikacji graficznej, specjalizującym się wykonywaniem takich artykułów jak: etykiety, pocztówki, ulotki, bloczki, obrazy, plakaty, książki i sporo więcej. Całą oferowaną ofertę znajdziecie na stronie PrintNet.p... zobacz szczegóły wpisu »

3D FLY S.C. Aleksandra Fricze »Stronę dodano: 27.01.2015

3D FLY S.C. Aleksandra Fricze, Karolina Furyk-Grabowska

Jesteśmy doświadczonym wykonawcą wydruków 3d. Jeżeli masz jakiś pomysł i chcesz go zrealizować to korzystając z naszych umiejętności na pewno Ci się to uda. Wykonywaliśmy wiele projektów dla medycyny, architektury, sztuki czy też wiele różnych prototypów. Dysponujemy zaawansowany... zobacz szczegóły wpisu »

Polana »Stronę dodano: 29.10.2015

Polana

Dysponujemy zaawansowanym parkiem maszynowym, który pozwala nam wykonać wysokiej jakości nadruk na szkle oraz grafikę. Wydruki przez nas realizowane stoją na najwyższym poziomie i nie tylko nie są szkodliwe dla zdrowia, ale także są odporne na działanie czynników zewnętrznych. Si... zobacz szczegóły wpisu »

AM Best Jerzy Orłowski »Stronę dodano: 10.06.2016

AM Best Jerzy Orłowski

AM Best jest to studio reklamy i fotografii cyfrowej funkcjonujące nieprzerwanie od ponad 60 lat. Działamy jako pracownia chemigrafii, oferując między innymi takie wyroby jak: szyldy imienne, tabliczki opisowe, tabliczki wykonane w miedzi, znaczki do mebli, szyldy, tabliczki pers... zobacz szczegóły wpisu »

Sodexo Poland »Stronę dodano: 26.03.2017

Sodexo Poland

Jeśli chcesz w sposób skuteczny zwiększyć dochody z prowadzonej przez Ciebie działalności gospodarczej, to śmiało można powiedzieć, że lepiej trafić wręcz nie mogłeś! Wszystko dlatego, że Sodexo zajmuje się wspieraniem działalności gospodarczej już od niemalże dwudziestu lat! Od ... zobacz szczegóły wpisu »

B3D S.C. »Stronę dodano: 13.02.2018

B3D S.C.

B3D to nowoczesna firma, która działa w branży inżynierii odnawialnej. Oferuje skany 3D, a także szeroki wachlarz usług skanowania, druku i modelowania 3D. Jest to jedna z nielicznych firm w Polsce, która świadczy usługi związane z przemysłowym skanowaniem i drukowaniem 3D. Dyspo... zobacz szczegóły wpisu »

JKB Print Janusz Krystian Bar »Stronę dodano: 26.09.2018

JKB Print Janusz Krystian Barciński

JKB Print łączy najlepsze cechy drukarni internetowej i stacjonarnej. Zlecenia mogą zostać odebrane osobiście w siedzibie firmy na ul. Szumnej 5a w Warszawie lub wysłane na dowolny adres w Polsce. W bogatej ofercie: druk plakatów, druk folderów, druk ulotek, druk katalogów, druk ... zobacz szczegóły wpisu »

Shark Design »Stronę dodano: 13.12.2019

Shark Design

Shark Design to warszawska drukarnia wielkoformatowa. Podejmujemy się fachowego, bardzo dokładnego oklejania samochodów firmowych, co pozwala na wyróżnienie się w grupie docelowej. Tworzymy efektywne systemy wystawiennicze. Doradzamy klientom przy wyborze kasetonów, czy szyldów r... zobacz szczegóły wpisu »

VC SYSTEM »Stronę dodano: 06.08.2020

VC SYSTEM

Jeśli potrzebny jest monitor przemysłowy to my mamy przygotowane najlepsze oferty. Znamy się na projektowaniu nowoczesnych systemów. Mamy równej wielkości obudowy, dlatego dopasujemy się do potrzeb klienta. Dla nas monitory reklamowe nie mają tajemnic, dlatego dostosujemy do klie... zobacz szczegóły wpisu »