Centrologic.pl Blog Modern Lifestyle

AkordZgłoś niedziałający link/spam/błędny wpis!

Akord

Ocena: 2.8/10 (48 głosów)

Promuj tą stronę w okienku reklamowym!

Kogokolwiek zapytasz, każdy Ci oznajmi, że zespół muzyczny Białystok jest godzien polecenia do uroczystości typu, takiego jak ślub lub urodziny. Na wesele lub odmienną hulankę najznakomitszy jest zespół muzyczny, który zdoła rozbawić towarzystwo. Zamawiając kapelę, która będzie bawiła zaproszone osoby na rozlicznych uroczystościach nie zapomnij o zespole Akord. Lubisz brzmienie akordeonu i reflektowałbyś usłyszeć, który akordeonista Białystok jest najważniejszy. Grajek umie zafascynować bawiących się na uroczystości młodych, ale akordeonista dokona tego najskuteczniej.

Szczegóły wpisu:

Dodatkowe informacje:

  • Miasto: Białystok
  • Ulica: Klonowa
  • Województwo: Podlaskie
  • tel. komórkowy: 608-392-988

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

P.H.U. Artyz Marcin Gargała »Stronę dodano: 04.01.2012

P.H.U. Artyz Marcin Gargała

Artyz to studio, które zajmuje się upowszechnianiem kultury. Misją Artyz jest w sposób aktywny zajęcie się czasem wolnym młodych osób, a dodatkowo młodzieży a wręcz osób dorosłych. Od najmłodszych lat powinniśmy dobrze wykorzystać czas wolny ze względu na różnego stylu zajęcia pl... zobacz szczegóły wpisu »

Kadr-Hd Maciej Czochara »Stronę dodano: 25.08.2012

Kadr-Hd Maciej Czochara

Kadr-Hd Maciej Czochara posiada ugruntowaną wiedzę oraz bogate doświadczenie, dzięki czemu może realizować usługi na najwyższym poziomie. ieloletnie działanie firmy gwarantuje najlepszą obsługę klientów. Stale uczestniczymy w szkoleniach i kursach odnośnie wideofilmowania i fotog... zobacz szczegóły wpisu »

Laskowski Band »Stronę dodano: 12.01.2013

Laskowski Band

Znalazłeś Laskowski Band - być może najlepszy zespół na wesele w Warszawie, który zabawia swym graniem już od dziesięciu lat. Nowe małżeństwa oraz uczestnicy ich uroczystości polecają nasz zespół weselny Warszawa oceniając nas pozytywnie za wzorowy repertuar, świetne wykonanie nu... zobacz szczegóły wpisu »

Krzysztof Bezubik Photography »Stronę dodano: 03.05.2013

Krzysztof Bezubik Photography

Krzysztof Bezubik Photography oferuje realizacje reportaży ślubnych, sesji plenerowych oraz sesji studyjnych. Oferta rozszerzona jest o zdjęcia inscenizowane w plenerze, zdjęcia portretowe, sesje dziecięce i rodzinne, sesje ciążowe, sesje narzeczeńskie oraz fotografię okolicznośc... zobacz szczegóły wpisu »

Black Media »Stronę dodano: 12.05.2013

Black Media

Jeżeli chciałbyś wypożyczyć przykładowo kamerę, ogólnie sprzęt filmowy, bardzo dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty firmy Black Media. Choćby z tej przyczyny, że sprzęt charakteryzuje się bardzo dobrą jakością. Robimy wszystko co w naszej mocy, aby zagwarantować dla kli... zobacz szczegóły wpisu »

Eska - Time S.A. »Stronę dodano: 01.06.2013

Eska - Time S.A.

Masa osób w robocie słucha sobie muzyki. Większość słuchaczy wybiera radio on line Eska, gdyż tam puszczana jest super muzyka. Wszystkie piosenki które usłyszysz sprawią że twoja aura się polepszy. Dodatkowo możesz wygrać ciekawe gadżety. Wystarczy brać udział w konkursach jakie ... zobacz szczegóły wpisu »

Like Studio »Stronę dodano: 14.07.2013

Like Studio

Like Studio zostało stworzone z myślą o pomyslowych sceneriach murali, a także ścian. Like Studio złozone jest z bandy osobistości, którzy zdają się być bezpretensjonalnymi artystami grafiki jak też graffiti, co godzi się by dzielić zamiłowanie z robotą. Do przemożnej dyscypliny ... zobacz szczegóły wpisu »

OLIMP Bogumiła Janicka »Stronę dodano: 20.09.2014

OLIMP Bogumiła Janicka

Jesteś zainteresowany kulturą oraz nie możesz odszukać fachowego serwisu z polskimi piosenkami oraz pozostałymi, cennymi elementami? W związku z tym na pewno warto obejrzeć witrynę Wywrota.pl, jaka jako jedna z pierwszych pojawiła się w sieci w ubiegłym stuleciu. Na portalu wyszu... zobacz szczegóły wpisu »

Papilon Arkadiusz Szadkowski »Stronę dodano: 12.01.2020

Papilon Arkadiusz Szadkowski

Zarówno ślub jak i wesele w życiu każdego człowieka jest bardzo ważnym wydarzeniem. Zazwyczaj pragniemy, aby pamięć o tym wydarzeniu została z nami jak najdłużej. Idealnie do tego nadaje się profesjonalna sesja fotograficzna. Jeżeli poszukujecie państwo doświadczonego fotografa, ... zobacz szczegóły wpisu »