Centrologic.pl Blog Modern Lifestyle

KaruzelaZgłoś niedziałający link/spam/błędny wpis!

Karuzela

Ocena: 2.9/10 (50 głosów)

Promuj tą stronę w okienku reklamowym!

Karuzela się kręci jest stroną firmy Karuzela zajmującej się profesjonalną produkcją filmowo-telewizyjną. Nasze hasło to: "Daj się nakręcić!", a swoją ofertę kierujemy do wszystkich zainteresowanych promowaniem siebie i swojej działalności za pomocą filmów i materiałów wideo. Oferujemy realizację spotów reklamowych, filmów reklamowych, filmów promocyjnych, filmów szkoleniowych, filmów korporacyjnych, animacji 2D i 3D, filmów dokumentalnych czy teledysków. Nasza oferta obejmuje prace na każdym etapie produkcji filmowej: przygotowujemy dla klientów koncepcje i scenariusze filmów, organizujemy plan zdjęciowy, realizujemy zdjęcia filmowe, oferujemy profesjonalny montaż filmowy i postprodukcję filmową, przygotowujemy ewentualny materiał emisyjny. Gwarantujemy najwyższą jakość produkcji. Zapraszamy do współpracy.

Szczegóły wpisu:

Dodatkowe informacje:

  • Miasto: Wrocław
  • Ulica: Łubinowa 1a/5
  • Województwo: Dolnośląskie
  • tel. komórkowy: 781-799-388

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Super Foto »Stronę dodano: 11.05.2012

Super Foto

Wraz z rozkwitem technologii fotograficznych jak również łatwym dostępem do sprzętu fotograficznego, co raz więcej ludzi trudni się fotografią. Jednak o ile robienie zdjęć w czasie wyjazdów wakacyjnych bądź też uroczystości rodzinnych nie nie niesie konieczności posiadania specja... zobacz szczegóły wpisu »

ARGENTUM »Stronę dodano: 08.04.2012

ARGENTUM

Jeśli chcesz poczuć prawdziwy profesjonalizm oraz mieć gwarancje na wykonywane prace przy renowacji swoich drogocennych przedmiotów to zapoznaj się z ofertą galwanizerni ARGENTUM z Łącka. Twoje antyki również mogą błyszczeć i przyciągać oczy ludzi, którzy odwiedzają Twój dom lub ... zobacz szczegóły wpisu »

Kadr-Hd Maciej Czochara »Stronę dodano: 25.08.2012

Kadr-Hd Maciej Czochara

Kadr-Hd Maciej Czochara posiada ugruntowaną wiedzę oraz bogate doświadczenie, dzięki czemu może realizować usługi na najwyższym poziomie. ieloletnie działanie firmy gwarantuje najlepszą obsługę klientów. Stale uczestniczymy w szkoleniach i kursach odnośnie wideofilmowania i fotog... zobacz szczegóły wpisu »

Roman Jagodziński »Stronę dodano: 11.10.2012

Roman Jagodziński

Ceremonia ślubna jak również przyjęcie weselne to niezapomniane przeżycie wszystkich nowożeńców. Uwiecznienie tej zachwycającej, niezapomnianej chwili zapewnia fotograf ślubny z Bydgoszczy. Oferuje on wiele fascynujących miejsc do wykonania sesji plenerowych. Roman Jagodziński je... zobacz szczegóły wpisu »

Laskowski Band »Stronę dodano: 12.01.2013

Laskowski Band

Znalazłeś Laskowski Band - być może najlepszy zespół na wesele w Warszawie, który zabawia swym graniem już od dziesięciu lat. Nowe małżeństwa oraz uczestnicy ich uroczystości polecają nasz zespół weselny Warszawa oceniając nas pozytywnie za wzorowy repertuar, świetne wykonanie nu... zobacz szczegóły wpisu »

Fotografix »Stronę dodano: 26.01.2013

Fotografix

Agencja Fotograficzna FOTOGRAFIX zajmuje się między innymi wykonywaniem zdjęć pamiątkowych w szkołach na terenie całej Polski, obsługujemy wszelkie placówki szkolne: szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły średnie i uczelnie wyższe. Naszą specjalnością jest tablo uczniów kończących d... zobacz szczegóły wpisu »

FHU ABC Andrzej Cygan »Stronę dodano: 28.04.2013

FHU ABC Andrzej Cygan

Wyszukujesz sprawdzonych zawodowców, którzy zarejestrują wydarzenia na Twoim ślubie? Studio ABC realizuje kompleksowy dokument z tego wyjątkowego dnia. Wideofilmowanie oraz fotografia ślubna to nie tylko nasza robota ale dodatkowo hobby, w którym się odnajdujemy. Naszą pracę wspi... zobacz szczegóły wpisu »

Krzysztof Bezubik Photography »Stronę dodano: 03.05.2013

Krzysztof Bezubik Photography

Krzysztof Bezubik Photography oferuje realizacje reportaży ślubnych, sesji plenerowych oraz sesji studyjnych. Oferta rozszerzona jest o zdjęcia inscenizowane w plenerze, zdjęcia portretowe, sesje dziecięce i rodzinne, sesje ciążowe, sesje narzeczeńskie oraz fotografię okolicznośc... zobacz szczegóły wpisu »

Black Media »Stronę dodano: 12.05.2013

Black Media

Jeżeli chciałbyś wypożyczyć przykładowo kamerę, ogólnie sprzęt filmowy, bardzo dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty firmy Black Media. Choćby z tej przyczyny, że sprzęt charakteryzuje się bardzo dobrą jakością. Robimy wszystko co w naszej mocy, aby zagwarantować dla kli... zobacz szczegóły wpisu »

Eska - Time S.A. »Stronę dodano: 01.06.2013

Eska - Time S.A.

Masa osób w robocie słucha sobie muzyki. Większość słuchaczy wybiera radio on line Eska, gdyż tam puszczana jest super muzyka. Wszystkie piosenki które usłyszysz sprawią że twoja aura się polepszy. Dodatkowo możesz wygrać ciekawe gadżety. Wystarczy brać udział w konkursach jakie ... zobacz szczegóły wpisu »