Centrologic.pl Blog Modern Lifestyle

Multiwan-Bus Europa Kołodziejczyk JanZgłoś niedziałający link/spam/błędny wpis!

Multiwan-Bus Europa Kołodziejczyk Jan

Ocena: 2.8/10 (54 głosów)

Promuj tą stronę w okienku reklamowym!

Oto MULTIWAN BUS EUROPA. To ceniony przewoźnik, jeżdżący po Europie. W funkcjonalnych warunkach, w przyjemnej atmosferze vany wiozą zarówno turystów, jak i osoby jadące do pracy. Naszą misją jest wysoka jakość jazdy przy korzystnych cenach (zob. ceny online). Wsiadając w bus do Anglii albo też bus do Danii, należy jedynie wejść w jedno miasto na mapie i zobaczyć, jakie są możliwości przejazdu. Atrakcyjne ceny obowiązują również, jeśli idzie o przewóz osób do Włoch. Dokładamy starań, żeby długa droga minęła spokojnie, w luksusie i przyjaznej atmosferze. Realizujemy nie tylko przewozy osób (do Anglii, do Danii, do Niemiec), ale też transport paczek. Każdy z pakunków dociera do adresata w pierwotnym stanie. Pod nr tel. 82 563 71 17 można uzyskać kompleksowe info nt usług. W celu zobaczenia floty nowoczesnych pojazdów, zapraszamy na witrynę przewoźnika. Każdy bus zaopatrzony jest w systemy ASR oraz ABS, poddajemy je również cyklicznej kontroli. Gwarancja idealnego stanu technicznego to bezpieczna podróż bez przykrych rozczarowań!

Szczegóły wpisu:

 • Tytuł:Multiwan-Bus Europa Kołodziejczyk Jan
 • Kliknięć: 97
 • URL: www.buseuropa.eu
 • Wyświetleń: 630
 • ID: 6262

Dodatkowe informacje:

 • Miasto: Chełm
 • Ulica: Pszenna 1E
 • Województwo: Lubelskie
 • REGON: 110720344
 • NIP: 563-148-27-26
 • tel. komórkowy: 602-717-399

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Przewozy Autokarowe »Stronę dodano: 08.12.2011

Przewozy Autokarowe

Nasza firma powstała w 1979 roku i od tego momentu nieprzerwanie się rozwija na rynku trójmiejskim. Od samego początku posiadaliśmy swoich zaufanych klientów, jacy ochoczo wybierali nasze usługi. W swojej działalności czynimy wszystko, aby konsument zdobył kompletne zadowolenie, ... zobacz szczegóły wpisu »

Parking GLOBTROTER »Stronę dodano: 02.02.2012

Parking GLOBTROTER

Jeżeli często korzystasz z podróży lotniczych oferowanych przez Lotnisko Katowice Pyrzowice oraz podróżujesz najczęściej swoim własnym środkiem transportu - to proponowana przez Nas oferta - parking strzeżony GLOBTROTER Pyrzowicach, jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Powinien... zobacz szczegóły wpisu »

City Invest sp. z o.o. »Stronę dodano: 02.08.2012

City Invest sp. z o.o.

Parking w pobliżu lotniska we Wrocławiu, to bardzo ciekawe i strategiczne miejsce. Masa ludzi udająca się w podróż samolotem zapewne szuka takich parkingów, ponieważ są dużo mniej kosztowne niż te znajdujące się przy lotnisku. Przede wszystkim chodzi o to, aby był on strzeżony, w... zobacz szczegóły wpisu »

InterBUS Sławomir Dawidowicz »Stronę dodano: 28.11.2014

InterBUS Sławomir Dawidowicz

Chciałbyś poznać naprawdę porywającą propozycję przewozów na teren Niemiec? Musisz po prostu obejrzeć naszą stronę w sieci interbus-net.pl - InterBUS Sławomir Dawidowicz. Przewozimy busami nie tylko na obszar Niemiec, ale również realizujemy przewozy do Holandii z lubuskiego i in... zobacz szczegóły wpisu »

AF Bus »Stronę dodano: 28.02.2015

AF Bus

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do skorzystania z usług transportowych firmy AF BUS. Działa ona już od 1992 roku, w tym czasie jeździła tysiące razy z Polski do Niemiec oraz na odwrót. Gwarantujemy Państwu najszybszy i najbezpieczniejszy transport, do tego nie trzeba bać się... zobacz szczegóły wpisu »

Halo Taxi »Stronę dodano: 05.03.2015

Halo Taxi

Usługi przewozowe w Cieszynie i okolicach przyległych Halo Taxi – działamy 24 godziny na dobę. Komfortowy przejazd taksówkami to nasza specjalność. Usługi Halo Taxi to nie jedyna nasza specjalność. Proponujemy takie działania jak: obsługa imprez okolicznościowych (np. wesele, wie... zobacz szczegóły wpisu »

Dream Cab »Stronę dodano: 17.04.2016

Dream Cab

Nasza oferta to przewóz i transport osób – głównie turystów na terenie Krakowa i okolic. Ponadto oferujemy profesjonalne usługi wycieczkowe i wynajem busów na atrakcyjnych warunkach. Dysponujemy flotą nowoczesnych, bezawaryjnych i solidnie wyposażonych pojazdów. Kierowcy mówią w ... zobacz szczegóły wpisu »

Beata Bus »Stronę dodano: 23.02.2017

Beata Bus

Firma Beata Bus to profesjonalne usługi. Wykwalifikowani pracownicy, którzy solidnie wykonują swoją pracę. Firma zatrudnia kierowców z legalnym prawem jazdy i ubezpieczeniem samochodu. Bus posiada aktualny przegląd rejestracyjny. Wyposażony w bezpieczne pasy dla podróżnych. Przew... zobacz szczegóły wpisu »

Lider Taxi »Stronę dodano: 25.12.2018

Lider Taxi

Nasza firma Lider Taxi świadczy swe profesjonalne usługi taksówkarskie od 2013 roku. Z początku działaliśmy wyłącznie w Katowicach, jednak swój obszar działań rozwinęliśmy także o Bielsko-Białą, Gliwice i Opole. Gwarantowana jest przez nas za każdym razem wysoka jakość usług oraz... zobacz szczegóły wpisu »

Bilety.pl »Stronę dodano: 31.08.2020

Bilety.pl

Sprzedaż biletów autokarowych online, nigdy nie była taka prosta! Od dziś wystarczy, że wejdziesz na stronę bilety.pl, skorzystasz z prostej w obsłudze wyszukiwarki połączeń autobusowych, a następnie wybierzesz dowolny wariant podróży. Gotowe! W 5 minut możesz zarezerwować bilet ... zobacz szczegóły wpisu »