Centrologic.pl Blog Modern Lifestyle

SteamArtZgłoś niedziałający link/spam/błędny wpis!

SteamArt

Ocena: 3.1/10 (34 głosów)

Promuj tą stronę w okienku reklamowym!

Organizacja zaczyna kandydaturę na zasadach układu partnerskiego, w jakim klient działa pod osobistym logo. SteamArt Mobile nie ogranicza się zaledwie do współpracy z Klientami franczyzy. W konstrukcjach procesu partnerskiego SteamArt Mobile świadczy: Profesjonalne przystosowanie auta Interesanta do konieczności myjni parowej; Zawodowe sporządzenie schematu umiejscowienia myjni stacjonarnej (hale namiotowe, budynki). Pełna obsługa serwisowa w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym, dostęp do chemii oraz kosmetyków w korzystnych cenach, plik szkoleń z obszaru obsługi machin, poparcie w pozyskaniu środków na opłacenie zakupu. W ofercie cenionej spółki SteamArt są nowoczesne odkurzacze piorące. Spółka jest dealerem urządzeń marki Optima i jedynym w Polsce dostarczycielem maszyn cenionej marki CleanStep. Głównym zadaniem cenionej firmy SteamArt jest przeobrażenie rynku myjni aut. W ofercie spółki są interesujące pomysły na biznes. Dodatkowe informacje są opublikowane na stronie internetowej. Myjnia bezdotykowa jest nadzwyczaj oszczędna, a także ekologiczna. Ecomyjnia jest w dodatku mobilna. Wytwórcą ecomyjni Optima jest firma SJE Corp (spółka SteamArt jest dealerem), firma o długim doświadczeniu, oferująca swoje produkty w wielu państwach. Maszyny te wyróżniają się najwyższą jakością. Podzespoły wybrane są niezmiernie starannie. Do stworzenia ecomyjni nie jest wymagane żadne pozwolenie, swoją działalność powinno się rozpocząć prawie że natychmiast. Można oprócz tego uruchomić myjnię z transportem do odbiorcy. Prowadzenie swojej działalności w systemie franczyzy dostarcza przeróżnych możliwości.

Szczegóły wpisu:

 • Tytuł:SteamArt
 • Kliknięć: 11
 • URL: steamart.pl
 • Wyświetleń: 506
 • ID: 3729

Dodatkowe informacje:

 • Miasto: Poznań
 • Ulica: Poznańska 75
 • Województwo: Wielkopolskie
 • REGON: 300163260
 • NIP: 697-207-37-80
 • tel. komórkowy: 696-633-336

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

AUTO SERVICE »Stronę dodano: 16.01.2013

AUTO SERVICE

Zakres działań zakładu A.S. Politowicz to w szczególności branża przewozowa. Zorganizowane grupy to dla A.S. Politowicz -AUTO SERVICE - codzienność – jest wiodącym dostawcą, oferującym krótko- albo długoterminowy wynajem busów. Poznań, okolice, a także odległe miasta w Polsce – n... zobacz szczegóły wpisu »

SCS Piotr Szczepinski »Stronę dodano: 23.04.2015

SCS Piotr Szczepinski

Od 1998 roku zajmujemy się serwisowaniem nawigacji samochodowych. Obsługujemy nawigacje fabryczne i inne. Potrafimy wgrać polskie menu, zoptymalizować mapy wraz z oprogramowaniem. Diagnozujemy wszystkie problemy z nawigacją, rozwiązując je w krótkich terminach. Dodatkowo odzyskuj... zobacz szczegóły wpisu »

Autoserwis Piotr Wacholc »Stronę dodano: 08.11.2015

Autoserwis Piotr Wacholc

Jakiś problem z samochodem? Nieważne, co się stało, to Piotr Wacholc AutoSerwis pomoże ci uporać się z tym problemem. Zajmujemy się od wielu lat profesjonalnie serwisowaniem samochodów: blacharstwo, lakiernictwo, mechanika czy holowanie – to wszystko wykonują u nas prawdziwi spec... zobacz szczegóły wpisu »

Autolasek »Stronę dodano: 17.04.2016

Autolasek

Narzekasz na wyblakłą karoserię w Twoim samochodzie? Masz środki, aby udać się do lakiernika i zlecić przemalowanie pojazdu? Jeżeli tak, to nie czekaj dłużej i już teraz skontaktuj się z naszą firmą - Autolasek. Zajmujemy się serwisowaniem samochodów i ich lakierowaniem. Posiadam... zobacz szczegóły wpisu »

Autonovum »Stronę dodano: 15.05.2016

Autonovum

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszych usług z zakresu car detailingu. Każdy samochód jest dla nas bardzo ważny dla tego też poświęcamy mu czas od kilku godzin do nawet kilku dni. Jesteśmy pewni, że każdy kto zdecyduje się na nasze usługi będzie zadowolony. Wyko... zobacz szczegóły wpisu »

ParkujGo »Stronę dodano: 20.11.2017

ParkujGo

ParkujGo to profesjonalnie zarządzany parking przy lotnisku Kraków – Balice. Mamy 250 utwardzonych miejsc parkingowych, intuicyjny system rezerwacji, całodobowy panel monitoringu. Wspieramy ponadto ładowanie samochodów elektrycznych. Gwarantujemy bezpłatne transfery na lotnisko w... zobacz szczegóły wpisu »

Serwis Szyb Wiesław Maciuba »Stronę dodano: 31.01.2019

Serwis Szyb Wiesław Maciuba

Nasza poznańska firma specjalizuje się w naprawianiu szyb samochodowych. Proponujemy przede wszystkim darmowy dojazd do klienta do 30 km od Poznania. Zajmujemy się szybkimi naprawami szyb samochodowych, które trwają zwykle między 20 a 40 minut. Zazwyczaj jesteśmy dyspozycyjni do ... zobacz szczegóły wpisu »

Rteam Auto Serwis »Stronę dodano: 01.01.2020

Rteam Auto Serwis

Szukasz odpowiedzi na pytanie, które warsztaty mogą zaoferować instalacje gazowe Warszawa? W takiej sytuacji warto pomyśleć o jak najszybszym zapoznaniu się z naszą działalnością. Jeśli chodzi o szczegóły, na pewno trzeba podkreślić, że gwarantujemy najlepsze instalacje. Konieczn... zobacz szczegóły wpisu »

Przyczepy Wakuła »Stronę dodano: 18.02.2020

Przyczepy Wakuła

Oferujemy oryginalne przyczepy samochodowe wszystkim osobom, które chcą przewozić ładunki, ale nie chce tego robić w samochodzie. W ten sposób można to zrobić o wiele bardziej bezpiecznie i pewnie, dlatego wybierajcie nasze najlepsze przyczepy. Możemy również poza bagażowymi przy... zobacz szczegóły wpisu »

Wesoła Szkoła Nauki Jazdy »Stronę dodano: 03.05.2020

Wesoła Szkoła Nauki Jazdy

Proponujemy jazdy doszkalające w Warszawie zmierzające do odzyskania pewności podczas poruszania się samochodem. Obsługujemy przyszłych kursantów, a także kierowców, którzy przez długi czas w ogóle nie korzystali z prawa jazdy. Podstawiamy własny pojazd do nauki lub bazujemy na s... zobacz szczegóły wpisu »