Centrologic.pl Blog Modern Lifestyle

Backer OBR Sp. z o.o.Zgłoś niedziałający link/spam/błędny wpis!

Backer OBR Sp. z o.o.

Ocena: 3.7/10 (27 głosów)

Promuj tą stronę w okienku reklamowym!

Firma Backer OBR Sp. z o.o. jest owocnie rozwijającym się polsko-szwedzkim producentem najlepszej klasy grzałek projektowanych w prostej linii od pierwszych opatentowanych prototypów. Dla Państwa dysponują 22-letnią praktyką i wieloma technologiami celem idealnego dostosowania do klienta. Nagrodzeni zostali licznymi certyfikatami oraz nagrodami. W ofercie znajduje się szeroki wachlarz wyrobów standardowych z szybką dostawą jednak firma realizuje też zamówienia oraz projekty wyjątkowe, dopasowane precyzyjnie do indywidualnych zastosowań. Backer OBR Sp. z o.o.

Szczegóły wpisu:

  • Tytuł:Backer OBR Sp. z o.o.
  • Kliknięć: 55
  • URL: www.backerobr.pl
  • Wyświetleń: 287
  • ID: 7716

Dodatkowe informacje:

  • Miasto: Pyrzyce
  • Ulica: Głowackiego 39
  • Województwo: Zachodniopomorskie
  • tel. stacjonarny: (91)-481-99-00

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Usługi transportowo sprzętowe »Stronę dodano: 05.08.2012

Usługi transportowo sprzętowe - Przemysław Babij

Usługi transportowo sprzętowe - Przemysław Babij jest zdumiewającą firmą, która detalicznie przyrządzi i uskuteczni wszystkie plany twojego domu. Roboty ziemne-niwelacje są utrzymane na najwyższym poziomie oraz są jednym z najbardziej nowoczesnych technik tych czasów. Do tego moż... zobacz szczegóły wpisu »

Zakład ciesielsko-stolarski J »Stronę dodano: 11.09.2013

Zakład ciesielsko-stolarski Jacek Pacyna

Nasza Firma - Zakład ciesielsko-stolarski Jacek Pacyna - ma wieloletnie doświadczenie,działamy od 1982 roku, do klienta podchodzimy profesjonalne co pozwoliło mam rozwijać nasze umiejętności stolarskie. Cechuje nas solidność, terminowość wysoka jakość wykonywanych prac i co najwa... zobacz szczegóły wpisu »

Energo-Spaw Emil Mikulski »Stronę dodano: 25.10.2013

Energo-Spaw Emil Mikulski

Jeśli Twojej firmie zależy na oszczędnościach, warto pomyśleć o zakupie systemu, który będzie ułatwiał odzysk ciepła spalin z instalacji. Oferta firmy obejmuje również pomiary emisji spalin i ich analizę. Niezłym konceptem jest budowa spalarni odpadów z produkcji przy zakładzie. ... zobacz szczegóły wpisu »

Falowniki.info »Stronę dodano: 16.02.2015

Falowniki.info

Przegląd silnika powinien być przeprowadzony w taki sposób, ażeby móc stwierdzić ewentualne istniejące uszkodzenia lub stan, który może wywołać uszkodzenia w niedalekiej przyszłości. Równocześnie nie zaleca się zbyt drobiazgowych oględzin, które z jednej strony zwiększają pracoch... zobacz szczegóły wpisu »

CON-VITRO Maciej Laskowski »Stronę dodano: 06.07.2015

CON-VITRO Maciej Laskowski

W grupie usług szklarskich na terenie stolicy Wielkopolski, jakie świadczy nasza firma CON-VITRO, jest między innymi delikatne polerowanie powierzchni szklanych (chociażby przy pomocy tarczy bawełnianej), efektywne hartowanie powierzchni szklanych, drukowanie tuszami utwardzanymi... zobacz szczegóły wpisu »

Szklarstwo Antoni Paszkiewicz »Stronę dodano: 08.04.2016

Szklarstwo Antoni Paszkiewicz

Paszkiewicz to firma zajmująca się rzemiosłem cechowym - szklarstwem. Chodzi o kompleksowe usługi szklarskie, ale także oprawę obrazów i luster. Na bardzo duże uznanie zasługuje to, iż działamy od 1936 roku, już od kilku pokoleń zajmujemy się tym wszystkim co ma związek ze szklar... zobacz szczegóły wpisu »

Elektro-Kom »Stronę dodano: 08.11.2016

Elektro-Kom

Firma Elektro-Kom świadczy profesjonalne usługi w zakresie montażu i wymiany instalacji elektrycznej, orurowania technicznego, jak również szeregu innych usług w tym zakresie. Nie czekaj, ale jak najszybciej zapoznaj się z pełną ofertą, którą prezentujemy na naszej witrynie www, ... zobacz szczegóły wpisu »

Industa »Stronę dodano: 29.01.2019

Industa

Przemysł rozwija się bardzo szybko, produkcja i wszelkie procesy muszą być poddawane wciąż procesowi kontroli. Kontrole wykonuje się zarówno w celu utrzymania wysokiej jakości produktów jak i również bezpieczeństwa pracowników. Nasze przedsiębiorstwo oferuje kompleksowe rozwiązan... zobacz szczegóły wpisu »

Telmor »Stronę dodano: 14.04.2019

Telmor

Firma Telkom Telmor kreuje rozwiązania w świecie sygnałów i technologii. Projektuje i produkuje urządzenia do transmisji sygnałów. Proponuje elementy do budowy indywidualnych instalacji antenowych. Dostarcza klientom wysoce wyspecjalizowane urządzenia elektroniczne, które mają sł... zobacz szczegóły wpisu »

ARTON »Stronę dodano: 10.07.2019

ARTON

Jeżeli potrzebujecie Państwo wykonać prace na wysokości jak na przykład malowanie dachu czy też przycięcie drzewa to zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy. W ofercie posiadamy usługi dźwigowe Kraków jak i również dodatkowo możecie Państwo wynająć w naszej firmy dodatko... zobacz szczegóły wpisu »