Centrologic.pl Blog Modern Lifestyle

POL-PAKZgłoś niedziałający link/spam/błędny wpis!

POL-PAK

Ocena: 2.3/10 (26 głosów)

Promuj tą stronę w okienku reklamowym!

Firma POL-PAK od wielu lat prężnie funkcjonuje na rynku opakowań foliowych. Nasze produkty są wykorzystywane w branży spożywczej, chemicznej, w przetwórstwie oraz na rynku opakowaniowym. Posiadamy rozwinięty park maszynowy, który jest ciągle modernizowany. Dużą wagę przywiązujemy do jakości naszych produktów, dlatego zatrudniamy wykwalifikowanych fachowców a do produkcji wykorzystujemy starannie dobrane surowce. POL-PAK.

Szczegóły wpisu:

Dodatkowe informacje:

  • Miasto: Żdżary
  • Ulica: Tymiankowa 25
  • Województwo: Łódzkie
  • REGON: 470360361
  • NIP: 731-000-88-09
  • tel. stacjonarny: (42)-213-63-82

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

MART s.c. »Stronę dodano: 13.02.2012

MART s.c.

Kubek z firmowym nadrukiem jest rodzajem elementu służącego reklamie. Kubki z nadrukiem mają swoje zastosowanie przeważnie w kuchni, bo zwykle przy ich pomocy pijemy kawę lub herbatę. Kubek reklamowy z nadrukiem jest rodzajem pojemnika. Jest zbudowany z kilku zasadniczych element... zobacz szczegóły wpisu »

Advantex »Stronę dodano: 01.01.2013

Advantex

Niniejsza firma gorąco zachęca wszystkich do skorzystania z szerokiej gamy usług, która obejmuje znakomitej klasy komponenty montażowe, takie jak dla przykładu taśmy kablowe, różne odbojniki oraz wspaniałej jakości opaski kablowe. Nasza propozycja przeznaczone jest dla klientów z... zobacz szczegóły wpisu »

MICIŃSKI »Stronę dodano: 22.03.2013

MICIŃSKI

Jako że kwestie ochrony środowiska to dzisiaj bardzo ważny temat debaty społecznej, coraz częściej pojawiają się solidne firmy promujące nowatorskie rozwiązania, które pozwalają uczynić ludzką codzienność bardziej przyjazną środowisku. Do takich działań wliczają się z pewnością i... zobacz szczegóły wpisu »

PPUH Temax Marek Tuszyński »Stronę dodano: 15.01.2015

PPUH Temax Marek Tuszyński

Prawdziwie polska firma, która działa od 1991 roku i zajmuje się przetwórstwem tworzyw sztucznych - PPUH Temax Marek Tuszyński. Cel jest jeden - zadowolenie klientów poprzez produkowanie artykułów, które są im aktualnie potrzebne. Produkujemy towary dla wielu różnych branż - od s... zobacz szczegóły wpisu »

P.P.H-U ELGO »Stronę dodano: 03.07.2015

P.P.H-U ELGO

Firma ELGO z Bielska-Białej zaopatruje przedsiębiorstwa w artykuły złączne. Naszym klientom dostarczamy śruby, nakrętki, podkładki, wkręty i inne elementy. W ofercie posiadamy m.in. nakrętki sześciokątne, kwadratowe, kołnierzowe, kształtowe. Oferujemy również śruby dwustronne, śr... zobacz szczegóły wpisu »

Gumopolis Sp. z o.o. »Stronę dodano: 10.12.2015

Gumopolis Sp. z o.o.

Nasze przedsiębiorstwo Gumopolis mieszczące się w Olkuszu oferuje swym klientom wysokiej jakości wyroby gumowe i sylikonowe. Nasze wyroby gumowe wykonujemy standardowo w twardościach od 30oShA do 95oShA, natomiast wyroby silikonowe dostępne są od 8oShA do 85oShA. Możemy wykonać t... zobacz szczegóły wpisu »

Krakdzwig Sp. z o.o. Sp. k. »Stronę dodano: 27.02.2016

Krakdzwig Sp. z o.o. Sp. k.

W ofercie przygotowanej przez nasze krakowskie przedsiębiorstwo mogą Państwo znaleźć dla siebie niezwykle szeroki wybór dźwigów, wind oraz usług z nimi związanych. Proponujemy dźwigi osobowe, hydrauliczne, bez maszynowni, gdzie napęd umieszczony jest w szafie obok szybu, dźwigi i... zobacz szczegóły wpisu »

Fol-Poz »Stronę dodano: 23.06.2016

Fol-Poz

W dobie coraz to większego zapotrzebowania na tworzywa sztuczne firmy FolPoz z Poznania oferuje Państwu najwyższej jakości produkty foliowe. Zajmujemy się produkcją między innymi foli budowlanej, foli malarskiej, wyrobów z folii termokurczliwe i wiele innych z którymi można zapoz... zobacz szczegóły wpisu »

Graftex »Stronę dodano: 22.09.2017

Graftex

Firma Graftex stanowi synonim jakości w wielu dziedzinach, lecz w ścisłej czołówce tychże wymienić można szeroko pojmowane uszczelnienia.W ich asortymencie znaleźć można najwyższej jakości termoizolacje, szczeliwa i tkaniny termoizolacyjne, oraz klingeryt, pierścienie uszczelniaj... zobacz szczegóły wpisu »

Industa »Stronę dodano: 29.01.2019

Industa

Przemysł rozwija się bardzo szybko, produkcja i wszelkie procesy muszą być poddawane wciąż procesowi kontroli. Kontrole wykonuje się zarówno w celu utrzymania wysokiej jakości produktów jak i również bezpieczeństwa pracowników. Nasze przedsiębiorstwo oferuje kompleksowe rozwiązan... zobacz szczegóły wpisu »