Centrologic.pl Blog Modern Lifestyle

Strony związane z hasłem 'tłumaczenia':

Futura Centrum Językowe Tomas »Stronę dodano: 30.12.2011

Futura Centrum Językowe Tomasz Muszyński

Oryginalna propozycja w branży tłumaczeń języka ukraińskiego. Na witrynie możemy zaznajomić się z propozycją biura tłumaczeń, które zdecydowało się zagwarantować klientom pewność, że teksty każdorazowo trafią w ręce profesjonalnie przygotowanego filologa. Zapewnia wspomniany fakt... zobacz szczegóły wpisu »

Tłumacze przysięgli »Stronę dodano: 12.12.2011

Tłumacze przysięgli

mLingua - tłumaczymy różnego rodzaju pisma, dokumenty i umowy - specjalistyczne oraz przysięgłe. Nasz zespół to doświadczeni tłumacze różnych narodowości. Swoim klientom zapewniamy tłumaczenia w 40 językach. Nasze biura dostępne są w każdym większym mieście naszego kraju. Swoim k... zobacz szczegóły wpisu »

Biuro Doradztwa Chemicznego »Stronę dodano: 15.09.2014

Biuro Doradztwa Chemicznego

Usługi konsultingowe dla firm funkcjonujących w obrębie przemysłu chemicznego stanowią podstawę działalności Biura Doradztwa Chemicznego. Biuro bazuje na fundamentach wieloletniego doświadczenia zawodowego właściciela – Grzegorza Żmijowskiego. Zajmuje się ono fachową obsługą firm... zobacz szczegóły wpisu »

Futura Centrum Językowe Tomas »Stronę dodano: 17.12.2012

Futura Centrum Językowe Tomasz Muszyński

W biurze Super Tłumacz można zagwarantować sobie tłumaczenie niemiecki wykorzystujące i nie tylko. Oferta jest faktycznie rozległa, zapoznać się z nią możemy na witrynie Tlumaczenieniemieckiego.pl. Tłumacz język niemiecki wykorzystujący zaprezentuje nam wycenę, a jeśli zlecimy uw... zobacz szczegóły wpisu »

Tuczyńska Tłumaczenia - Elena »Stronę dodano: 03.01.2012

Tuczyńska Tłumaczenia - Elena Tuczyńska

Tłumaczenia przysięgłe na język rosyjski można zlecić w Swarzędzu koło Poznania. Wystarczy przekazać treści za pośrednictwem sieci. Tłumacz Przysięgły Elena Tuczyńska przekłada teksty na rosyjski i z rosyjskiego. Tłumaczenie na rosyjski jest o wiele prostsze, gdy ma się rosyjskie... zobacz szczegóły wpisu »

MIW Maciej Wróblewski »Stronę dodano: 06.01.2012

MIW Maciej Wróblewski

MIW jest biurem tłumaczeń z Warszawy, które posiada szeroką ofertę na tłumaczenia dla firm oraz dla wydawnictw, a również dla klientów indywidualnych. W ofercie MIW-u są tłumaczenia ustne, przysięgłe a także zwykłe z ponad 40 języków. Tematyka tłumaczeń obejmuje prawo, ekonomię, ... zobacz szczegóły wpisu »

MIW »Stronę dodano: 04.02.2012

MIW

Planowanie sympozjum pod aspektem obsługi przekładów to specjalizacja biura przekładów MIW - biura z Warszawy. Na stronicy www biura MIW można zapoznać się zaprezentowaną propozycją na tłumaczenia symultaniczne. Nie licząc umiejętności dostosowania translatorów do wiadomego temat... zobacz szczegóły wpisu »

AGRAF3 Rafał Ebing »Stronę dodano: 04.05.2013

AGRAF3 Rafał Ebing

W Warszawie aktywnie prowadzi działalność przedsiębiorstwo Agraf3 Rafała Ebinga. Robi wszelakie szkice autostrad, chodników, zjazdów i placów. Oprócz tego biuro sporządza zarysy trwałej a także tymczasowej koordynacji ruchu. Zajmuje się dodatkowo tłumaczeniami pisemnymi w zakresi... zobacz szczegóły wpisu »

Futura Centrum Językowe »Stronę dodano: 01.10.2012

Futura Centrum Językowe

Zespół tłumaczy z przedsiębiorstwa Supertłumacz to grupa doświadczonych filologów. Jeśli chodzi o hiszpański tłumaczenia są bardziej fachowe, gdy posiada się wiedzę o kulturze Hiszpanii. Niektóre subtelności językowe tylko wtedy należycie się wychwytuje. Każdy tłumacz hiszpańskie... zobacz szczegóły wpisu »

Tłumaczenia na angielski »Stronę dodano: 25.11.2011

Tłumaczenia na angielski

Terminowe i profesjonalne wykonywanie przekładów na angielski z różnych tematów. Zlecenia cechują się dopasowywaniem do każdego typu tłumaczeń. Wykwalifikowana kadra w kilkuletnią praktyką dba o wierne odwzorowanie intencji każdego tekstu. Klienci mogą być też spokojni o bezpiecz... zobacz szczegóły wpisu »

Mały Rynek Sp. z o.o. »Stronę dodano: 13.04.2015

Mały Rynek Sp. z o.o.

Szkoła Języków Obcych Mały Rynek oferuje wysoką jakość kursów w przystępnej cenie. Atrakcyjną ofertę posiadamy dla osób kontynuujących kursy, dla studentów oraz rodzin. Ponadto dla naszych słuchaczy oferujemy 20% zniżkę na zakup podręczników największych wydawnictw językowych. Na... zobacz szczegóły wpisu »

Tłumaczenia profesjonalne »Stronę dodano: 05.12.2011

Tłumaczenia profesjonalne

Profesjonalne tłumaczenia techniczne, prawne i ekonomiczne, marketingowe, informatyczne, motoryzacyjne, naukowe. Biuro w Poznaniu to prężna kadra operująca wieloma językami Europy. Wszystkich tłumaczy wiąże klauzula tajności danych. Przekłady adaptowane są do indywidualnych potrz... zobacz szczegóły wpisu »

Internetowe biuro tłumaczeń »Stronę dodano: 01.12.2011

Internetowe biuro tłumaczeń

Jeśli poszukujesz ekspresowego przełożenia tekstów użytkowych i specjalistycznych, polecamy usługi biura tłumaczy on-line. Proste przesyłanie pliku – na supertlumacz.pl znajduje się formularz definiujący Twoje wymagania. W ciągu 45 min. oszacujemy koszty tłumaczenia, abyśmy mogli... zobacz szczegóły wpisu »

Biuro Tłumaczeń i Szkoleń BTS »Stronę dodano: 27.08.2013

Biuro Tłumaczeń i Szkoleń BTS Sc.

Od wielu lat nasze przedsiębiorstwo zajmuje się usługami w sektorze tłumaczeń, która ewoluuje w szybkim tempie. W tym zakresie mamy do zaproponowania przekładanie stron internetowych, tłumaczenia ustne i pisemne oraz tłumaczenia przysięgłe. Tłumaczymy dla wielu przedsiębiorstw or... zobacz szczegóły wpisu »

RED Dot »Stronę dodano: 17.11.2014

RED Dot

RED DOT jako firma prowadząca działalność w internecie, która specjalizuje się w zakresie świadczenia usług szkoleniowych przeznaczonych dla klientów biznesowych oraz instytucjonalnych. W ofercie znajdują się też szkolenia językowe, które obejmują program manager plus i red team,... zobacz szczegóły wpisu »

Transleo - Anna Mac Robert Ma »Stronę dodano: 26.01.2013

Transleo - Anna Mac Robert Mac S.C.

Tłumaczenia tekstów albo konferencji nie nazwiesz raczej prostym zadaniem. Dziś jednakże zaczyna być konieczną asystą w wielu firmach. Teraz nasza planeta wygląda na globalną wioskę, gdzie bez przerwy mamy kontakt z ludźmi mówiącymi innym językiem. Dlatego też tłumaczenia technic... zobacz szczegóły wpisu »

Drukarnia.pl Sp. z o.o. »Stronę dodano: 11.11.2013

Drukarnia.pl Sp. z o.o.

Drukarnia.pl Sp. z o.o. egzystuje na rynku poligraficznym od 1988 r. Pierwotnie jako tania drukarnia offsetowa, w minionych latach z coraz to silniejszym wsparciem cyfrowym. W roku 2013 przekształcona w drukarnię cyfrową z pozostawionym metametrem druku offsetowego. Pod względem ... zobacz szczegóły wpisu »

ATRANS »Stronę dodano: 11.10.2012

ATRANS

Zlecając wykonanie tłumaczenia specjalnemu biuru tłumaczeniowemu, wymaga się by tłumaczenie to było wysokiej jakości. Ważna jest dokładność oraz, zwłaszcza w okolicznościach tłumaczeń przysięgłych, znajomość fraz z dziedziny, którą się tłumaczy. ATRANS - biuro tłumaczeń w miejsco... zobacz szczegóły wpisu »

ALBION Grzegorz Kołodziej »Stronę dodano: 31.07.2015

ALBION Grzegorz Kołodziej

Na witrynie webowej tlumaczenia-gk.pl firmy ALBION Grzegorz Kołodziej czeka na Ciebie propozycja przekładów oferowanych przez doświadczonego eksperta od przekładów j.angielskiego. Wykonamy, na przykład sporo tłumaczeń dokumentacji z angielskiego, jak również dużo odmiennych specj... zobacz szczegóły wpisu »

Michał Bajorek »Stronę dodano: 21.05.2013

Michał Bajorek

Niewątpliwie należy się uczyć języków obcych, nade wszystko współcześnie jest to niezmiernie ważne. Bez wątpienia znajomość przeróżnych jeżyków w znacznym stopniu ubogaca osobowość, nade wszystko poznanie języków krajów sąsiednich zaprocentuje w niedalekiej przyszłości, jednak ni... zobacz szczegóły wpisu »

1 · 2 · następna strona »