Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPIRO Wojciech TochmanZgłoś niedziałający link/spam/błędny wpis!

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPIRO Wojciech Tochman

Ocena: 3.2/10 (53 głosów)

Promuj tą stronę w okienku reklamowym!

Nie wszyscy radzą sobie z różnorodnymi kłopotami psychicznymi, a my dokładamy wszelkich starań, by im fachowo pomóc. INZPiRO Wojciech Tochman to specjalistyczna klinika psychologiczna na terenie Warszawy, która skupia lekarzy z zakresu psychiatrii, proponujących, przykładowo psychoterapię opartą na behawioryzmie w Warszawie. Możemy zaproponować konsultacje z psychologiem, treningi z psychologiem. Stosowana psychoterapia par, w grupie za każdym razem jest dopasowana do problemów osób, które się zgłaszają do nas. Wrzuć: psychoterapia w Warszawie, a dowiesz się, pod jakim adresem nas można znaleźć. Leczymy zaburzenia osobowości oraz pomagamy osobom z nerwicą, uzależnionym od alkoholu itp. Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPIRO Wojciech Tochman.

Szczegóły wpisu:

  • Tytuł:Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPIRO Wojciech Tochman
  • Kliknięć: 72
  • URL: psychiatrzy.pl
  • Wyświetleń: 754
  • ID: 9518

Dodatkowe informacje:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Dr Jędrys Chirurgia Plastyczn »Stronę dodano: 31.05.2017

Dr Jędrys Chirurgia Plastyczna

Dobry chirurg plastyczny z Krakowa zaprasza. Doktor Jędrys to specjalista z wieloletnim doświadczeniem, osoba sumienna, życzliwa i pełna empatii. Tylko u doktor Joanny Jędrys mają Państwo zapewnione skuteczne leczenie. W ofercie plastyka ud, piersi, ramion, brzucha, modelowane tw... zobacz szczegóły wpisu »

Centrum Psychologiczne Transm »Stronę dodano: 15.08.2017

Centrum Psychologiczne Transmedica Magdalena Gąsiorowska-Binda

Nasze centrum psychologiczne w Limanowej przeprowadza diagnozę psychologiczną, testy psychotechniczne kierowców i badania na potrzeby medycyny pracy. Oferujemy naszym pacjentom także pomoc psychologiczną oraz psychoterapię. Dysponujemy bogatą wiedzą i doświadczeniem. Zapraszamy d... zobacz szczegóły wpisu »

MagdaFres.pl »Stronę dodano: 24.11.2017

MagdaFres.pl

Szukasz sposobu na poprawę efektywności i uwolnienie potencjału twórczego? W naszym centrum zajmujemy się tymi zagadnieniami, ale robimy też znacznie więcej. Przejrzyj już dzisiaj nasze rozwiązania i przekonaj się jak wiele będziesz w stanie zyskać, gdy postawisz na długofalową w... zobacz szczegóły wpisu »

Vectus Sopot »Stronę dodano: 29.05.2018

Vectus Sopot

Zajmujemy się w naszym gabinecie działającym na terenie Sopotu realizowaniem usług profesjonalnych i kompleksowych w zakresie usuwania zbędnego owłosienia. Posiadamy doświadczenie na rynku, które w naszym gabinecie Vectus Sopot pozwala nam oferować wykonanie zabiegów zarówno bezp... zobacz szczegóły wpisu »

Gabinet Psychoterapii Empiria »Stronę dodano: 11.07.2018

Gabinet Psychoterapii Empiria Katarzyna Kornatowska

„Empiria” to gabinet psychoterapeutyczny z oddziałem w Warszawie. Psychoterapia indywidualna, a także partnerska to nasze główne propozycje. Wyprowadzamy pacjentów z zaburzeń lękowych, w tym z poważnych fobii społecznych. Konsultujemy pacjentów po poważnych problemach życiowych, ... zobacz szczegóły wpisu »

Dom Seniora Life »Stronę dodano: 09.10.2019

Dom Seniora Life

Jeśli szukasz sprawdzonego domu seniora, sprawdź ofertę Domu Seniora Life w Gdyni. Dom położony jest w eleganckiej, spokojnej dzielnicy w dogodnej lokalizacji. Pomieszczenia w domu dostosowane są do osób niepełnosprawnych i przewlekle chorych, budynek wyposażony jest w windę i pr... zobacz szczegóły wpisu »

EmpathyHouse »Stronę dodano: 02.11.2020

EmpathyHouse

Szukasz psychoterapeuty w Gdyni? Zgłoś się do EmpathyHouse, gdzie pracuje zespół wykwalifikowanych psychoterapeutów i psychologów, zapewniających skuteczną pomoc w atmosferze akceptacji i zrozumienia. Wszechstronne umiejętności pozwalają nam korzystać z wielu nurtów psychologiczn... zobacz szczegóły wpisu »

Kontakt »Stronę dodano: 12.01.2021

Kontakt

Wiele ludzi żyje w stanie permanentnego stresu. Takie życie nie wpływa korzystnie na naszą psychikę. Jeżeli macie problemy, które negatywnie wpływają na za funkcjonowanie – to warto rozważyć wizytę u psychologa lub psychiatry. Taka wizyta może pomóc w wyleczeniu stanów depresyjny... zobacz szczegóły wpisu »

ARH - C Paweł Wiśniewski »Stronę dodano: 29.04.2021

ARH - C Paweł Wiśniewski

Firma Spektrum z Grodziska Mazowieckiego prowadzi terapie logopedyczne i psychologiczne dla dzieci. Przeprowadzamy skuteczne diagnozy przez doświadczony zespół składający się z lekarza psychiatry, psychologa i pedagoga. Zakres terapii logopedycznych i psychologicznych, dostosowan... zobacz szczegóły wpisu »