Centrologic.pl Blog Modern Lifestyle

Ekombud Sp. z o.o.Zgłoś niedziałający link/spam/błędny wpis!

Ekombud Sp. z o.o.

Ocena: 1.8/10 (23 głosów)

Promuj tą stronę w okienku reklamowym!

Produkowane przez firmę EKOMBUD kontenery na odpady są zgodne ze standardami obecnego światowego rynku, spełniają też niemiecką normę DIN 30720 i DIN 30722. Wykonujemy kontenery według własnych projektów, a także według indywidualnych potrzeb klientów. W bogatej ofercie: kontenery hakowe, kontenery rolkowe, kontenery zamknięte, otwarte, kontenery samowyładowcze, do segregacji odpadów recyklingowych i wiele więcej. Ekombud Sp. z o.o.

Szczegóły wpisu:

  • Tytuł:Ekombud Sp. z o.o.
  • Kliknięć: 5
  • URL: ekombud.pl
  • Wyświetleń: 211
  • ID: 10814

Dodatkowe informacje:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Palety euro »Stronę dodano: 29.11.2011

Palety euro

Euroban to firma, która się zajmuje sprzedażą, serwisem, skupem palet przemysłowych wszelkich typów. Prowadzimy sprzedaż w na terenie całego kraju i na rynkach Państwa zachodnich. Nasza firma oferuje wysokiej klasy palety euro: nowe, IPPC, oraz używane, po szczegółowej selekcji. ... zobacz szczegóły wpisu »

ENERGO SPAW »Stronę dodano: 14.05.2013

ENERGO SPAW

Bezspornie utylizacja odpadów jest ogromnie istotnym składnikiem ochrony środowiska. W głównej mierze polega ona na likwidowaniu bezużytecznych surowców. Najważniejszym zadaniem, jakie mają instalacje do spalania odpadów, jest zredukowanie liczby odpadów. Jest to pożądane dla och... zobacz szczegóły wpisu »

Petro System »Stronę dodano: 07.09.2013

Petro System

Działalność firmy Petro System skupia się na wszelkich pracach związanych z infrastrukturą stacji paliw. Od projektów budowlanych i koncepcyjnego rozplanowania terenu pod budowę, aż po nadzór i modernizację istniejących stacji paliw - sprzęt, armatura, rurociągi - konserwacja ora... zobacz szczegóły wpisu »

ŚCISKPOL Stanisław Jenek, Tom »Stronę dodano: 17.10.2014

ŚCISKPOL Stanisław Jenek, Tomasz Jenek

W naszej mającej 40 lat praktyki firmie produkcyjnej ŚCISKPOL, dbałość o precyzję to najwyższa wartość. Stąd też Klienci dostają wysokiej klasy ściski stalowe, rolki stalowe, stoły monterskie, jak też inne artykuły dla ślusarzy. Od niedawna do usług dołączona została profesjonaln... zobacz szczegóły wpisu »

Nycz Intertrade Sp. z o.o. »Stronę dodano: 26.11.2014

Nycz Intertrade Sp. z o.o.

Dotarło do Ciebie, w jakim mieście prowadzi działalność najbardziej wszechstronna w w Polsce oczyszczalnia ścieków przemysłowych? Orientujesz się, która spółka trudni się cynkowaniem zróżnicowanych metalowych przedmiotów? Nie? Zatem ekspresowo uruchom komputer i zobacz, co znajdz... zobacz szczegóły wpisu »

ATEX Wolff i Wspólnicy Sp. J. »Stronę dodano: 27.01.2015

ATEX Wolff i Wspólnicy Sp. J.

Firma ATEX Wolff i Wspólnicy Sp. J. zajmuje się przeciwdziałaniem zagrożeniom wybuchami na terenie zakładów przemysłowych. Istnieje ona od 2009 roku i jest częścią grupy WOLFF. Wysoki poziom wiedzy fachowej i doświadczenia zapewnia usługi o dużym poziomie profesjonalizmu. W oferc... zobacz szczegóły wpisu »

Technical »Stronę dodano: 21.05.2015

Technical

Od 1996 r. specjalnością firmy Technical jest technika napędu i transmisji mocy. Sprzedajemy części maszyn, w tym: koła pasowe, pasy napędowe, pasy filtracyjne, napędy mechaniczne, motoreduktory czy wariatory. Prowadzimy sklep internetowy z częściami do maszyn, gdzie mogą Państwo... zobacz szczegóły wpisu »

P.W. HEPAMOS Sp. z o.o. »Stronę dodano: 08.10.2016

P.W. HEPAMOS Sp. z o.o.

Od początku działalności jesteśmy obecni w branży konstrukcji stalowych. Hepamos jest krajowym producentem obiektów modułowych i kontenerów, z którym należy się liczyć. Nasz zakład produkcyjny znajduje się w Opatkowicach. Na jego terenie mamy hale produkcyjne, budynki magazynowe,... zobacz szczegóły wpisu »

Industa »Stronę dodano: 29.01.2019

Industa

Przemysł rozwija się bardzo szybko, produkcja i wszelkie procesy muszą być poddawane wciąż procesowi kontroli. Kontrole wykonuje się zarówno w celu utrzymania wysokiej jakości produktów jak i również bezpieczeństwa pracowników. Nasze przedsiębiorstwo oferuje kompleksowe rozwiązan... zobacz szczegóły wpisu »

FastPol »Stronę dodano: 19.01.2021

FastPol

Odpowiednia wentylacja pomieszczeń ma niezwykłe znaczenie dla funkcjonowania budynku. Dlatego firma FastPol proponuje klientom czyszczenie kanałów wentylacyjnych. Nowoczesne metody, jakie wykorzystują, gwarantują sprawne wyczyszczenie kanałów, dzięki czemu wentylacja ponownie sta... zobacz szczegóły wpisu »